Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

eVka 20:05, 31 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
zszywka napisał(a)
Dzięki Ewa Aktualnie moje graby już intensywnie tracą liście i są żółto-brązowe, ale młodziki dopiero posadzone. Sąsiad ma już starsze okazy i one nadal zielone i powoli zaczynaja się przebarwiać Może to kwestia zakorzenienia? Że im starsze tym dłużej zdobią i nie schną? Daj im trochę czasu, niech pokażą na co je stać ale zawsze warto trochę popsioczyć, dodać im motywacji hihi


Tylko ruszyłam gałązka i już po liściach prawie

Właśnie, może masz rację z tym zakorzenieniem, moje drugi rok rosną i tak do połowy lipca są piękne a potem zaczynają przysychać... Zobaczę w przyszłym roku. Jak znów będą schły to je przesadzę w inne mniej widoczne miejsce, gdzie mnie wkurza nie będą.

Już jesień u Ciebie na rabatach tak jak i u mnie...
____________________
AnnaMS 18:14, 01 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Jesień już w całym ogrodzie zagościła
Pięknie ogarnęłaś ogród trawki podwiązane, pograbione, pozazdrościć Graby bardzo ładne, może i ja się skuszę na chociaż jednego ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
zszywka 21:05, 01 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Asiu byle do wiosny zima fajna jak dużo śniegu i można w domu siedzieć Ja tylko kwiatki oberwałam, pędy tez wiosną przytnę

Ewa może akurat w przyszłym roku pokażą co potrafią Myśle że każde drzewo potrzebuje czasu, potem jak się rozkręci to będzie przepięknie wyglądać
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 21:17, 01 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Aniu dziękuje na razie jestem z nich zadowolona, zobaczę jak zaczną rosnąć co z nich wyrośnie. Sąsiad ma już kilkuletnie i wyglądają super
Oficjalnie jestem gotowa do zimy, trawy związane, zadołowałam doniczki, trawnik skoszony i zagrabiony

Zmrożony rozchodnik na dowidzenia



____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:22, 30 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Widziałam u dziewczyn podsumowanie sezonu, też naszła mnie na takie ochota


Ten rok był niesamowity i wiele zmian nastąpiło, zrobiłam rzeczy które były w odległych planach. Niektórych nie zrobiłam, ale przecież się nie rozdwoję, jest kolejny sezon od tego

To zaczynamy:

Była piękna zima, świerk był otulony śniegiem, wszystko wyglądało magicznie


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:30, 30 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Później przyszła wiosna, zmiany zaczęły nadciągać

W marcu złamał się świerk nad korzeniem

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:39, 30 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Była ogromna pustka, pamietam ze ten świerk rósł całe moje dotychczasowe życie. Przyszedł wiec czas na mozolne sprzątanie i wyrównywanie rabaty. Wywiozłam kilkanaście taczek igieł, korzeni i kawałków drzewa po ścince. W między czasie rośliny zaczęły budzić się do życia


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 18:40, 30 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Oooo coś co tygryski lubią najbardziej Podsumowania
Już się rozsiadam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 18:45, 30 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:51, 30 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ciesząc się wyrastającymi roślinami cały czas czyściłam po świerku, przekopałam tez przedogródek i przyszedł czas na obsadzenie nowej starej rabaty

Pissardi rozszalała się kwieciem i pierwszy raz owocowała
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies