Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 23:24, 23 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kły piwonii i parzydła w tym stadium bardzo podobne, wielkością jedynie się różnią

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:27, 23 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Niby nic a cieszy

Hortka zaczyna się wspinać po płocie, niech obrośnie ten beton co do milimetra
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
sylwia_slomc... 23:57, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Wiosna Podsumowanie super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 19:29, 24 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Czekam z utęsknieniem, bardzo dziękuje mam tyle planów na ten rok, chce się porwać na 3 rabaty. Zobaczymy co z tego wyniknie wieloryb na pewno ma przeróbkę bo zrobiłam go trochę na skróty, ziemi za bardzo nie poprawiłam i poza tym chce go powiększyć, druga i trzecia to przydomowa. Mus trzymać kciuki
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 19:41, 24 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Niby nic a cieszy

Hortka zaczyna się wspinać po płocie, niech obrośnie ten beton co do milimetra


Jak to niby nic ? Przepiękny widok te nasze rośliny to jednak waleczne są
i aż nie do uwierzenia ,że wiosna już tuż tuż Jupiii
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 21:44, 25 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Asiu jak ją zobaczyłam to tak się ucieszyłam że hej niech rośnie zdrowo Ja już wiosną żyje, kupiłam już nawóz wiosenny YARA MILA, teraz tylko do hortensji i mogę startować. Chyba zacznę już wycinać byliny w ten weekend jak pogoda dopisze

wiosno tuptaj do nas szybko
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 22:01, 25 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
Czekam z utęsknieniem, bardzo dziękuje mam tyle planów na ten rok, chce się porwać na 3 rabaty. Zobaczymy co z tego wyniknie wieloryb na pewno ma przeróbkę bo zrobiłam go trochę na skróty, ziemi za bardzo nie poprawiłam i poza tym chce go powiększyć, druga i trzecia to przydomowa. Mus trzymać kciuki


Porywaj się, podołasz . A jaka satysfakcja będzie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 22:26, 25 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Agatko ta przydomowa to moja pięta Achillesa, tyle razy próbowałam je zrobić i zawsze coś nie zadziałało :/
Ale już mam tą hortke na pniu, 2 kulki z tuji i tylko jakieś bylinki dodać i będzie okej mam nadzieje ale z drugiej strony nie wiem co wsadzić.. zastanawiam się czy nie wykorzystać miskantów, jakieś berberysy, jeżówki i coś na połączenie na rogu. hmmm coś wykombinuje
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 11:49, 26 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
Agatko ta przydomowa to moja pięta Achillesa, tyle razy próbowałam je zrobić i zawsze coś nie zadziałało :/
Ale już mam tą hortke na pniu, 2 kulki z tuji i tylko jakieś bylinki dodać i będzie okej mam nadzieje ale z drugiej strony nie wiem co wsadzić.. zastanawiam się czy nie wykorzystać miskantów, jakieś berberysy, jeżówki i coś na połączenie na rogu. hmmm coś wykombinuje


Ja też tak mam. Rysuję, planuję, posadzę a potem mogę tylko zaspiewać "a miało być tak pięknie" .
Ale ja na tę moją nową rabatę przy domu to robię podobnie jak u Ciebie taką sprawdzoną klasykę czyli hortki, trawki i w mocnym kolorze jeżowki.
Dorzucę rozchodniki, może jakieś niższe drzewko, może cisy do wykulkowania i zobaczę co jeszcze mi się zmieści. Z traw na pewno hakone i chyba rozplenice.
I będę się modlić żeby potem nie poprawiać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 18:17, 26 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
No nie? Najgorzej... Mi nie idzie planowanie jakoś ostatnio, jak już mam rośliny to raz dwa i gotowe
Jak dla mnie najpiękniejsze połączenie hortki+jezowki+rozchodniki+ wysokie i niskie trawy, polecam a masz jakieś drzewo na oku?
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies