Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 22:49, 20 lut 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Anda napisał(a)
Kasiu, wracaj


Witaj , jestem już mam nadzieję, że już będę dawała radę zaglądać. Narazie zaległości ndrabiam po wątkach. U Ciebie i np. u Mirki juz wszystko co najmniej tydzień do przodu - u mnie krokusy dopiero listki wyściubiły.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:55, 20 lut 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Betka napisał(a)
Kasia coś się zapraciwała
pewnie podczytuje O!


Z czasem nadal nie za wesoło ale choć wieczorami mi się luźniej zrobiło, no i wiosną zawiało to zaraz się więcej energii nabiera . Sprawdzałam termin targów ogrodniczych u nas - będą pod koniec marca. W weekend trzeba będzie wątek założyć spotkaniowy . Uciekam, koniec czasu na dziś bo się nie wyśpię - jak ktoś ma jakiś sposób żeby krócej spć i się wysypiać to proszę o rady .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Betka 23:05, 20 lut 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kasia takich cudów nie ma hahahha jednak znasz mój sposób żeby mieć więcej siły. Minerały i aloe vera firmy nie podam ale ty ja dobrze znasz!
Buziaki
Weekend z targami pokrywa się z meczem Polska a Łotwa na Narodowym (przynajmniej sobota) a ja w tym roku wyruszamy kibicować!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
katel 20:33, 27 lut 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Betka napisał(a)
Kasia takich cudów nie ma hahahha jednak znasz mój sposób żeby mieć więcej siły. Minerały i aloe vera firmy nie podam ale ty ja dobrze znasz!
Buziaki
Weekend z targami pokrywa się z meczem Polska a Łotwa na Narodowym (przynajmniej sobota) a ja w tym roku wyruszamy kibicować!


W sobotę kibicowanie a w niedzielę z Ogrodowiskowym zespołem spotkanie .

W wekkend się nie wyrobiłam ale dziś po "szturchańcu" od Amelii założyłam wątek spotkaniowy:
Lubdom 2019. Spotkanie 24 marca 2019 Lublin.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
gosika67 20:36, 27 lut 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu jesteś, będę potem pytała o clematisy, bo gdzie ich szukać jak nie u Ciebie, buziaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
katel 20:58, 27 lut 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
gosika67 napisał(a)
Kasiu jesteś, będę potem pytała o clematisy, bo gdzie ich szukać jak nie u Ciebie, buziaki.


Cześć Gosiu - wybudzam się na wiosnę i staram się zaglądać do wątków i wiosnę podziwiać. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Agania 10:50, 28 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jesień nadrobiłam, masz piękne okazy drzew, magnolia super Ci się udała,
widać dobrze jej u Ciebie, spotkanie przed Wami, naładujecie akumulatorki przed ruszeniem sezonu w ogrodach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 17:46, 28 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
No Teraz czekam na fotki wiosenne Powojniki już ruszają? A róże?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
adkawi 17:05, 07 mar 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj Kasiu ,masz piękny kolorowy ogród.Roślinki rosną jak na drożdżach.Przecudne powojniki.Wyżyna lubelska słynie z bardzo dobrej ziemi ,aż Ci zazdroszczę ,ale pozytywnie oczywiście .Poleciłabyś mi jakiś powojnik w niebieskich tonacjach na nasłonecznione miejsce?
____________________
Adrianna
katel 11:36, 10 mar 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Agania napisał(a)
Jesień nadrobiłam, masz piękne okazy drzew, magnolia super Ci się udała,
widać dobrze jej u Ciebie, spotkanie przed Wami, naładujecie akumulatorki przed ruszeniem sezonu w ogrodach


Witaj Aganiu - piękne mam drzewa, coraz bardziej jestem z nich zadowolona, z roku na rok piękniejsze a jednocześnie mniej opieki wymagają. Marzy mi się jeszcze sporo odmian np. robinia taka jak u Ciebie, magnolia Venus i gwieździsta, jabłonie ozdobne, masa dereni kousa, kwiecistych i innych, jarzęby, karztanowiec krwisty i masę innych ale miejsca już brak - może jeszcze ze 4-5 małych lub kolumnowych wcisnę i tyle a innymi u Ciebie będę oczy cieszyła .
Spotkanie narazie nie zanosi się na duże ale jescze trochę czasu zostało a i małe też fajne będzie.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies