Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 21:44, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174

Śniegowiec 11 i 18 października.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 21:49, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174



____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 21:52, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174



____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Kasya 19:39, 22 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
dzieki za fotki sniegowca
moj chinski jeszcze zieloniutki, ciekawe czy zmieni kolor..
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gogo 01:16, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Kasiu
Pisze do Ciebie emerytka, której pięknie odpowiedziałaś w Powitaniach.
I przyznaję się bez bicia, że całkiem zapomniałam o założonym tam wątku i Cię nie odwiedziłam
Już zaczęłam się poprawiać i goszczę u Ciebie.
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 21:03, 27 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
katel napisał(a)

Śniegowiec 11 i 18 października.


Kasiu,podziwiam te twoje piękne, okazałe trawy.:0
Może kiedyś, kiedyś i u mnie coś podobnego będzie.
pozdrowki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dragonka 12:04, 19 gru 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Kasiu, witam się u Ciebie, przyszłam przypadkiem i zostać bym chciała na dłużej Mamy bardzo podobne domy- stąd trochę czuję się jak u siebie, ale tylko trochę, bo moje pobojowisko-które-kiedyś-będzie-może-ogrodem w niczym nie przypomina Twojego prześlicznego ogrodu.
Masz niezwykle urodziwe rośliny, trawy-pióropusze przy oknie wyglądają bardzo fajnie a ja zakochałam się całkiem w Twoich różach, czarodziejski dotyk masz jakiś normalnie. Notuję nazwy -Flammentanz i Rosarium Uetersen, ale jak one u Ciebie rosną..jak dzikie jakieś
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
katel 23:25, 19 lut 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
gogo napisał(a)
Witaj Kasiu
Pisze do Ciebie emerytka, której pięknie odpowiedziałaś w Powitaniach.
I przyznaję się bez bicia, że całkiem zapomniałam o założonym tam wątku i Cię nie odwiedziłam
Już zaczęłam się poprawiać i goszczę u Ciebie.
Pozdrawiam


Witaj Gogo, cieszę się, że zajrzałaś . Długo mnie nie było ale może teraz będę już zaglądała częściej.

anabuko1 napisał(a)

Kasiu,podziwiam te twoje piękne, okazałe trawy.:0
Może kiedyś, kiedyś i u mnie coś podobnego będzie.
pozdrowki zostawiam


Na pewno


Dragonka napisał(a)
Kasiu, witam się u Ciebie, przyszłam przypadkiem i zostać bym chciała na dłużej Mamy bardzo podobne domy- stąd trochę czuję się jak u siebie, ale tylko trochę, bo moje pobojowisko-które-kiedyś-będzie-może-ogrodem w niczym nie przypomina Twojego prześlicznego ogrodu.
Masz niezwykle urodziwe rośliny, trawy-pióropusze przy oknie wyglądają bardzo fajnie a ja zakochałam się całkiem w Twoich różach, czarodziejski dotyk masz jakiś normalnie. Notuję nazwy -Flammentanz i Rosarium Uetersen, ale jak one u Ciebie rosną..jak dzikie jakieś


Witaj Dragonko - czuć już wiosnę , przynajmniej chwilami - będziemy działać wreszcie znowu ogrodowo. Dziękuję za pochwały. Flammentanz rośnie zdrowo i nie mam z nią kłopotów poza tym że nie nadążam pędów przypinać no i czasami skoczek się pojawia ale Rosarium Uetersen niestety bardzo mi choruje. Pierwszy rok pięknie kwitła a potem chorowała, kolejne dwa lata choruje i niestety kwiatów prawie nie ma - widocznie jest bardziej wymagająca a ja nie mam czasu się nią zająć i zrobić oprysków .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Anda 08:28, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Kasiu, wracaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Betka 22:40, 20 lut 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kasia coś się zapraciwała
pewnie podczytuje O!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies