Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Kondzio 12:27, 22 gru 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
chciałęm po gratulować programu u Mai dzisiaj pięknie wszystko urosło jak go widziałem to jeszcze tak obłednie nie był zarośnięty kwiatami jestem pod wrażeniem waszego ogrodu i pracy które mu poświęcacie wasz ogród tak bardzo się wyróżnniał na tym osiedlu jak naprawde był zaczarowany hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
elzbieta_g 12:30, 22 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj! piękny odc. Mai z Twoim udziałem a ogród cudny, niepowtarzalny często podglądam Twój wątek ogrodowy i można powiedzieć, że jestem w miarę na bieżąco pozdrawiam i gratuluje będę podglądać i wzdychać dalej
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
AgnieszkaW 14:18, 22 gru 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękny ogród i dom. Wnętrza i dekoracje świąteczne nie do podrobienia - emanuje z nich cudowna atmosfera, jakby przeniesiona żywcem z baśni Andersena. Program z Mają wyszedł rewelacyjnie, oglądałam go już dzisiaj 3 razy. Przedświąteczne pozdrowienia zostawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Zielona 14:24, 22 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Będzie zaczarowany...? Nie.... Jest zaczarowany! Program tylko to potwierdził.
Sebek 16:00, 22 gru 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kasiu - odcinek wyszedł świetnie Niesamowicie to wszystko wygląda przez duży ekran telewizora, ale może będę mieć okazję zobaczyć to cudo na żywo Bo świąteczna jak i letnia odsłona powala
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 16:13, 22 gru 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Obejrzałam dzisiaj odcinek programu z wielką przyjemnością, ogród wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciach, Twoje róże, ostróżki i wszystko inne zachwyca. Urzekła mnie girlanda na kominku, bo bardzo lubię takie dekoracje.
Rok temu o tej porze był odcinek o Moczarowym ogrodzie, dzisiaj o Twoim i już wiem że tak jak wracam czasami do tamtego odcinka, tak będę wracać do dzisiejszego, a oba ogrody - chociaż niepodobne, łączy umiłowanie kwiatów i bylin. No i choinka - prawdziwie "choinkowa" , nie "supermarketowa".
Pozdrawiam przedświątecznie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Greglis 16:48, 22 gru 2013

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 23
Bardzo Wam dziękuję tak się bałam jak to wyjdzie. Będę miała miłą pamiątkę
A tyle było nagrywania aż dziw bierze jak tak zgrabnie zmieściło to tych kilkunastu minutach i panowie operatorzytak ślicznie się makietą bawili
mira 17:33, 22 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kasiu czekałam na ten odcinek i z wielką radością obejrzałam na razie 2 razy - nie wiem co powiedzieć - lato z różami, ostróżkami i szałwiami które mnie zachwyciły czy ziołowy ogródek o ziemniakach nie wspomnę / jak to odmiana przy okazji ?/
a świąteczne klimaty zaczarowały mnie tak bardzo, że wstałam choć nie mogę i zrobilam dekorację
makieta to osobny temat brak słów, choinka, choinka, choinka - taką mam w oczach od dziecka
cudowny odcinek no bo i wspaniali właściciele

pozdrawiam serdecznie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
bogumila 19:06, 22 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pozdrawiam świątecznie...Maja pokazała piękny ogród.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Joku 19:12, 22 gru 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12158
Ogród przepiękny, robi wrażenie zarówno na zdjęciach jak i w relacji telewizyjnej. Najszczersze gratulacje.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies