Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Poziomka 21:54, 06 sty 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Kasiu dopiero dzisiaj oglądnęłam program o Twoim ogrodzie (nie oglądam od kilku miesięcy telewizji, ale na szczęście nie dotyczy to komputera). Ogród niezwykły bajkowy (wypatrzyłam znajomego elfa ),
Choinka cudowna , nawet był Rudolf z czerwonym nosem.
Gratuluję Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Agusiak 15:02, 15 sty 2014

Dołączył: 15 sty 2014
Posty: 16
Oglądałam Maję i podziwiałam Twój wspaniały ogród, któremu kibicuję od samego początku jego powstania ( jeszcze na forum muratora). Na pewno będę tu zaglądać, czerpać inspiracje.
Jestem bardzo ciekawa tych ziemniaków w workach, w jaki sposób się je uprawia? pozdrawiam,

Aga
____________________
Ogród nad jeziorem
aneta 18:19, 27 sty 2014

Dołączył: 03 sty 2013
Posty: 8
Kasiu PIĘKNIE!!!! Ale żeś raj kobieto stworzyła do pozazdroszczenia.Zarówno zewnątrz jak i wewnątrz
Od początku wiedziałaś jak efekt chcesz uzyskać(pamiętam jeszcze z FM) i dopiełaś swego.
Gratulacje dla Ciebie i dla męża bo jak słychać miał w tym swój wkład
Jak już tu zajrzysz (a mam nadzieje,że nie znikniesz) to bardzo Cię proszę podziel się informacją gdzie kupiłaś taki stojak na kwiatki stojący koło pergoli.Zachwyt nią mi chyba nigdy nie przejdzie

P.S. Śliczna z Was rodzinka
Matka 20:56, 10 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mus Werandę jutro zakupić!ślicznie wyszłaś na okładceciekawa jestem co w środku jest!
____________________
U Matki
KasiaWB 18:32, 19 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kasiu, gratuluję okładki i artykułu w Werandzie pięknie wyszłaś dom i ogród oczywiście też może się mylę, ale chyba jest to pierwszy raz gdy na okładce W. jest osoba, a nie tylko wnętrze, ogród czy jakaś kompozycja gratuluję redakcji dobrego wyboru
Pozdrawiam Wesołych Świąt
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Greglis 19:12, 23 maj 2014

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 23
Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję za te przemiłe słowa
Troszkę mnie tu nie było ale już wracam , prace w ogrodzie trwają cały czas. Róże w tym roku pięknie wybujały, lada dzień rozpoczną festiwal kwitnienia. A ja po roboczym dzionku wrzucam na szybko fragmenty trawniczka




Proszę nie zwracać uwagi na chwasty na płytkach, z nimi rozprawię się w poniedziałek
greglis 13:42, 25 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Pierwsze różane kwitnienia



____________________
To będzie zaczarowany ogród
Lena 15:36, 25 maj 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Pięknie Trawnik to mistrzostwo i wiąz przepiekny
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Sebek 15:40, 25 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nie wiem co robisz z tym trawnikiem, ale zdradź przepis U mnie do kwitnienia róż jeszcze daleko, ale nacieszę się Twoimi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
greglis 16:04, 25 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Trawnik nas w tym roku zadziwił , jest jak mech i miękki jak gąbka. Ale opiekę miał podwójną. Najpierw miał jedną wertykulację, potem drugą bo nam się wydawało że za mało i był trzy razy czyszczony grabiami. Miałam pęcherze na rękach. Potem przez pomyłkę dwa razy azofoskę. Potem było sporo opadów, ciepło i jest teraz dwa razy w tygodniu koszony uff....
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies