Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Borbetka 19:39, 22 gru 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Trzeba było długo czekać na ten odcinek! Kasiu, wyszło przepięknie. Z klimatem, smakiem i pięknym przesłaniem, coby nie łazić po marketach, a cieszyć się drobiazgami. To mi się najbardziej podobało, jeśli chodzi o słowa. Obrazy ... nie mam słów. Prześledziłam trochę internet. Nagrodę biżuteryjną widziałam i stronę na fb. Super. Zainspirowałaś mnie i od tego roku będę kupowała 1-2 bombki kolekcjonerskie. Rzadkie, ze szkła dmuchanego, ręcznie malowane. W tym roku niestety zbiłam bombkę z imieniem córki, kupiłam jej piękną ciuchcię w zamian, ręcznie malowaną. Tak będzie co rok. Piszę oczywiście o zakupie, nie o zbijaniu bombek. Też nie będę pozwalała nikomu ich dotykać.
____________________
borówcowy wizytowka
Richie 20:02, 22 gru 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Kasiu gratuluję programu, wiem co przeżywałaś. Pozdrawiam.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
AgnieszkaBK 20:30, 22 gru 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Przepiękny ogród, pełen wdzięku i klasy. Z przyjemnością będę wracać do tego odcinka Mai ... , by móc ponownie przespacerować się po tak ślicznym, nietuzinkowym ogrodzie Film z makietą wspaniale wprowadza w atmosferę świąt. Patrząc na nią, czuję się jak w bajce i ta cudowna muzyka..... Gratuluję i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Enya73 20:35, 22 gru 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Kasiu, przepiękny ogród, jestem nim absolutnie zachwycona. I Tobą, jako osobą również

Dekoracje świąteczne w domu, a zwłaszcza makieta -niesamowite. Wyobrażam sobie, ile przygotowanie tego wszystkiego wymagało czasu i wysiłku, ale tak jak mówiłaś w programie po to jest ten świąteczny czas, żeby celebrować go z rodziną i cieszyć się takimi rzeczami, jak np.wyciąganie bombek z pudełek, układanie dekoracji itd.

Gratulacje, program wyszedł wspaniale, byłaś bardzo naturalna. Przyjemnie się go oglądało i generalnie doskonałe wprowadzenie do świąt.

Serdeczne życzenia dla Ciebie i bliskich na ten świąteczny czas. Pozdrawiam



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Greglis 21:10, 22 gru 2013

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 23
Bardzo Wam dziękuję faktycznie przygotowanie wszystkich dekoracji zajmuje duuuużo czasu a tu kilka zdjęć z przedświątecznego bałaganu



Konstancja30 21:25, 22 gru 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ogród oczarował mnie od momentu projektu ... zaczarował pół roku temu gdy zobaczyłam go na własne oczy ... i wiem jedno ... takiego ogrodu się nie zapomina ...

taaakich dekoracji też !!! ... Kasiu choinka ... no jak nie powiedzieć "królowa jest tylko jedna " ))) !!! ... makieta ... koniki ... kalendarz i ... ... długo można wymieniać ... to z całą pewnością magia świąteczna ... warta każdej minuty przygotowania ...

Kasia wielkie brawa !!! ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Elfik 22:59, 22 gru 2013


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Kasiu, jak mi było miło spędzić z Tobą dzisiejszy poranek! Wróciły wspomnienia wspólnie spędzonych chwil - wiesz przecież, że moja sympatia do Twojej osóbki jest bezgraniczna! Pewnie Ci o tym przypomina Twój ogrodowy Elfik . Twój ogród z "urządzanego" stał się bajecznie piękny, dojrzały, co za bogactwo kwiecia! Naprawdę jest już zaczarowany - niby nie taki wielki, a tyle w nim urokliwych kącików i zakamarków...
No, ale klimat Twojego domu jest niepowtarzalny, szczególnie teraz, w okresie świątecznym. Linka z makietą rozesłałam, nie omieszkając się pochwalić, że znam autorkę tego arcydzieła. Chapeau bas dla Twoich utalentowanych rąk!!!
Kasiu, ściskam Cię mocno!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Sebek 23:10, 22 gru 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja po prostu nie mogę oczu oderwać pd tej choinki..... Jak ktoś wcześniej napisał to spełnienie marzeń...Coś się mi zdaje, że w ilości lampek na choince pobiłaś wszystkich
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Lena 09:22, 23 gru 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Bajka...sen...mój zachyt trwa od lat paru kiedy to weszłam na FM ...
Kasiu czapki z głów....pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Greglis 09:26, 23 gru 2013

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 23
Konstancjo, uwielbiam jak piszesz
Elfiku, jak miło wiesz ostatnio przekopałam forum w poszukiwaniu Twojego ogrodu , byłam ciekawa co u ciebie kochana jesteś
Sebku, ciężko będzie mnie pobić w ilości światełek, jest tam ich 15 kompletów czyli razem 1500
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies