Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Pszczelarnia 09:36, 23 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
katarzyna_panderliszka napisał(a)
Kochani serdecznie Wszystkim dziękuję za ciepłe słowa, miłe komentarze i super odwiedziny mam nadzieję że kolejny rok będzie jeszcze lepszy i jeszcze bardziej zielony
A teraz mam świąteczną niespodziankę. Już w najbliższą niedzielę " Maja w ogrodzie " gościć będzie u mnie. Będzie to wyjątkowy odcinek letnio - zimowy, świąteczny
Serdecznie zapraszam!

A przy okazji chciałam Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia
Najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia i kolejnego fantastycznego Nowego Roku
A to mały prezencik, trochę świątecznego klimatu jaki jest u mnie w domu. Nad tą makietą pracowałam kilka miesięcy. Niech Was wprowadzi w miły nastrój

http://youtu.be/NOEX9ar1BHM


Notuję. To będzie deser świąteczny dla mnie. Bardzo dziękuję.
A widoki domowe jak w bajce! Wszystko robi niesamowite wrażenie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 10:42, 23 gru 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow, niesamowite! Najlepszego!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Agnieszka_B 22:01, 23 gru 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Czekalam na Twoj odcinek Mai od lata. Warto było Niesamowity klimat stworzyłaś!

Najlepsze życzenia świateczne !
Pozdrawiam ciepło
____________________
zapach-ziemi
Sebek 22:16, 23 gru 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
1500.....zwaliłaś mnie z nóg A mi zarzucali, że 500 to dużo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Margarete 23:50, 24 gru 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasiu boski ten twój ogród, wiedziałam to juz w momencie kiedy pierwszy raz zajrzałam do twojego wątku ale teraz jak widziałam go w programie zakochałam sie w nim ponownie oraz w twoim domu, we wnetrzach, ozdobach które tworzysz..........
Jakże bardzo żałuję, że w trakcie ostatniego swięta Róz u Danusi nie skorzystałam z Twojego zaproszenia i pojechałam obejrzeć twojego zaczrowanego ogrodu na zywo...............może jeszcze kiedys będzie ku temu okazja. a póki co poluje na pwtórki Mai i popatrzę sobie w TV raz jeszcze. Piękny ogród, piekny dom, piekni ludzie, piekne przesłanie .....................
Z tym wspólnym szykowaniem domu na swiaęta, wspólnym ozdabianiem - to masz rację, nic tak nie buduje relacji w rodzinie jak takie własnie wspólne działanie, zamiast wspólnych wizyt w centrach handlowych a do tego jaki cudny uzyskuje się efekt. Choinka powalająca, boska ! GRATULACJE !
Wszystkiego dobrego na swięta !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 00:43, 25 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Piękny ogród, przesympatyczna atmosfera, a dekoracje to także moje klimaty, każda powtórka programu to po raz kolejny ogromna przyjemność. Pozdrawiam świątecznie z najlepszymi życzeniami.
____________________
Dwa ogrody
Milka 08:27, 25 gru 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu podziwiam przecudną makiete, coś wyjątkowego pozdrawiam świątecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anula_wn 15:53, 29 gru 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Kasiu, dopiero kilka dni temu obejrzałam odcinek Mai z Twoim ogrodem ...przecudowny !!!
Piękno wylewa się z Twego ogrodu na każdym kroku, ogrom kwiatów , kolor pięknie dobrany, zapach, który czuć przez ekran....
A makieta.....obłędna ! Jesteś niezwykle zdolna I Jesteś niezwykle twórcza !
magicznie w każdym zakątku..... słowa tego nie oddadzą (przynajmniej pisane przeze mnie )
hylę czoła nie po raz pierwszy
____________________
anula mój mały raj na ziemi
dominika_rew 17:40, 29 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
I ja tu zawitałam.. bo oglądając Maję byłam pewna, że gdzieś już widziałam ten ogród i faktycznie nie pomyliłam się i tym razem zostawiam komentarz, bo po prostu jest cudnie i ogród i dom są niesamowitą wizytówką Twoich umiejętności, gustu, pasji... nie mówiąc już o tym, że wszystko jest zupełnie w moim klimacie, a kolory rabat mogłabym skopiować w całości do siebie, bo to moje ulubione pozdrawiam serdecznie!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Pola 19:26, 06 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Po obejrzeniu Maju, jesem zachwycona.... Zaznaczam sobie i będę zaglądać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies