Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

MirellaB 21:46, 04 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zaglądam czy już przesadzasz, a tu jeszcze planowanie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 18:12, 05 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nic nie przesadzam. W tym roku chyba sobie daruję i zacznę w nowym sezonie. Choć zastanawiam się czy lepiej wiosną czy jesienią. Nie wiem na 100%.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
anna_t 20:59, 05 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
zalezy co, byliny teraz, trawy na wiosnę. niewiem jak jest z krzakami i drzewami ale drzewa chyba też jesień
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ElzbietaFranka 23:06, 05 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
anna_t napisał(a)
zalezy co, byliny teraz, trawy na wiosnę. niewiem jak jest z krzakami i drzewami ale drzewa chyba też jesień


Jeżeli krzewy i drzewa są w donicy to można sadzić przez cały rok.
W baletach bez donicy wrzesień to najlepszy okres dla krzaków i drzew do sadzenia.
Trawy zależy które, nie wszystkie wypuszczają źdźbła wiosną, sporo traw dopiero w czerwcu. Jeżeli w donicy to można sadzić. Moim zdaniem najlepszym terminem do sadzenia traw jest sierpień/wrzesień. Wiadomo co jest w donicy i gdzie posadzić.


Aniu grzybki swoje, swoje, jajecznica smaczna na grzybkach maślaczkach.
Jutro jadę znowu pozbierać maślaczki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Sylvana 14:47, 06 wrz 2017


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Hej Aniu
przeczytałam u Zany, że szukasz fotek z Expo
Toż przecież wstawiłam i nikt ich nie widział...nie wiem czemu

https://www.ogrodowisko.pl/watek/7896-wystawa-zielen-to-zycie-2017-warszawa?page=4

Miałam nadzieję, że będziesz....a tymczasem pogoda była do d..y i nikogo nie widziałam, bo na zewnątrz nie można było przycupnąć....albo się ludziska rozeszli po stoiskach albo poumykali do domu jak ja byłam....szkoda.
Czemu nie przyjechałaś?

Pozdrówki
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Makao_J 20:30, 06 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
anna_t napisał(a)
zalezy co, byliny teraz, trawy na wiosnę. niewiem jak jest z krzakami i drzewami ale drzewa chyba też jesień

ElzbietaFranka napisał(a)


Jeżeli krzewy i drzewa są w donicy to można sadzić przez cały rok.
W baletach bez donicy wrzesień to najlepszy okres dla krzaków i drzew do sadzenia.
Trawy zależy które, nie wszystkie wypuszczają źdźbła wiosną, sporo traw dopiero w czerwcu. Jeżeli w donicy to można sadzić. Moim zdaniem najlepszym terminem do sadzenia traw jest sierpień/wrzesień. Wiadomo co jest w donicy i gdzie posadzić.


Aniu grzybki swoje, swoje, jajecznica smaczna na grzybkach maślaczkach.
Jutro jadę znowu pozbierać maślaczki.

Czyli jakby nie patrzeć lepiej przesadzić teraz. Zobaczymy. Może namówię eMa na małe prace ogrodowe
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 20:32, 06 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Sylvana napisał(a)
Hej Aniu
przeczytałam u Zany, że szukasz fotek z Expo
Toż przecież wstawiłam i nikt ich nie widział...nie wiem czemu

https://www.ogrodowisko.pl/watek/7896-wystawa-zielen-to-zycie-2017-warszawa?page=4

Miałam nadzieję, że będziesz....a tymczasem pogoda była do d..y i nikogo nie widziałam, bo na zewnątrz nie można było przycupnąć....albo się ludziska rozeszli po stoiskach albo poumykali do domu jak ja byłam....szkoda.
Czemu nie przyjechałaś?

Pozdrówki

Witaj Slwia. Zaraz zajrzę na wątek. Nie wiedziałam że taki powstał.
Nie mogłam przyjechać bo pracowałam. Akurat tą sobotę miałam zajętą.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 19:20, 13 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
A co z koncepcją zmiany? Z tego planowania masz konkretny projekt, który Ci odpowiada?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kasja83 10:01, 15 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
MirellaB napisał(a)
A co z koncepcją zmiany? Z tego planowania masz konkretny projekt, który Ci odpowiada?

Myśli zebrane do kupy?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
leon60 21:04, 17 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jak tam Aniu ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies