Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Makao_J 19:06, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
mrokasia napisał(a)
Aniu, czytałam u Angeliki, że pytałaś o tulipany Exotic Emperor. Co roku na jesieni pojawiają się w Biedronkach, trzeba polować .

No już wiem, muszę lepiej polować. Do tej pory mi się to nie udało.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 19:08, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
MirellaB napisał(a)
Sprzęt zawsze się przyda. Mam też podobny innej firmy

Już wypróbowany. Rozplenice suche ścięłam. Mam nadzieję że nie za szybko. Jeszcze nie póściły zielonych listków.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
mrokasia 19:33, 14 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Makao_J napisał(a)

Już wypróbowany. Rozplenice suche ścięłam. Mam nadzieję że nie za szybko. Jeszcze nie póściły zielonych listków.


U mnie rozplenice też wyglądają na suche, ale po rozgarnięciu źdźiebeł widać gdzie niegdzie zielone .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pola 19:34, 14 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Makao_J napisał(a)

Moje brzozy na razie mają brązowe pieńki. Ale kiedyś się doczekam białych. Gdybym miała więcej miejsca to więcej bym ich tam wsadziła no ale i tak te mam ciasno wsadzone. Gdybym miała sadzić tak jak wszyscy radzą to bym tylko 2 szt zmieściła.
Nie przeszkadza mi że gałęzie będą się mieszały.

My też kupiliśmy trzy, ale jedna wypadła, trzeba było ściąć, a że w nóżkach były już rośliny to korzenie zostały
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Makao_J 19:47, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
mrokasia napisał(a)


U mnie rozplenice też wyglądają na suche, ale po rozgarnięciu źdźiebeł widać gdzie niegdzie zielone .

U mnie na razie nic nie widać. One późno mi wschodzą. Ale co roku mam obawy czy dobrze że już ścięłam i czy ruszy. Jak rusza to wtedy dopiero się uspokajam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 19:53, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Pola napisał(a)

My też kupiliśmy trzy, ale jedna wypadła, trzeba było ściąć, a że w nóżkach były już rośliny to korzenie zostały

Nam jedna z zakupionych wolniej się budzi. Ma też trochę inny kształt bo bardziej wyprostowane gałęzie a tamte trochę pokręcone i zbite. Ale mam nadzieję że nie jest inną odmianą. Kupione wszystkie 3 jako Doorenbos i liczę że takie będą.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Pola 20:17, 14 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Makao_J napisał(a)

Nam jedna z zakupionych wolniej się budzi. Ma też trochę inny kształt bo bardziej wyprostowane gałęzie a tamte trochę pokręcone i zbite. Ale mam nadzieję że nie jest inną odmianą. Kupione wszystkie 3 jako Doorenbos i liczę że takie będą.

Aniu, będzie pięknie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Napia 21:10, 14 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Moje rozplenice też jeszcze śpią... Ciekawa jestem tej rabaty po zmianach, jak drzewka okryją się liśćmi. Może być całkiem inny zakątek ogrodu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
BasiaLT 11:24, 15 kwi 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
mrokasia napisał(a)
Aniu, czytałam u Angeliki, że pytałaś o tulipany Exotic Emperor. Co roku na jesieni pojawiają się w Biedronkach, trzeba polować .

Ja też mam EE zakupione w zeszłym roku w B. Wzeszły wszystkie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Mysza 12:51, 15 kwi 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Aniu fajne zmiany z brzozami
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies