Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Juzia 16:13, 11 sie 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Kasya napisał(a)
Mi się podoba


Mi też!
Nawet z żółtym
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Johanka77 21:04, 11 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makao_J napisał(a)
Zastanawiam się czy już mnie denerwuje to że mam tak naćtukane jeżówki na tej tylnej rabacie. Tu różowe, tu pomarańczowe, tu żółte i znowu różowe. Czy czasem nie powinnam wsadzić je wszystkie w jednym miejscu tak jak miało być pierwotnie.


No jak Cię denerwuje (chyba to weź szpadelek w łapkę i tetrisim na rabacie

A tak serio to ja bym różu dała więcej za sesleriami.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:04, 11 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Juzia napisał(a)


Mi też!
Nawet z żółtym


A może te żółte by gdzieś indziej Ci bardzo pasowały ?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
ElzbietaFranka 22:32, 11 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Makao_J napisał(a)
Zastanawiam się czy już mnie denerwuje to że mam tak naćtukane jeżówki na tej tylnej rabacie. Tu różowe, tu pomarańczowe, tu żółte i znowu różowe. Czy czasem nie powinnam wsadzić je wszystkie w jednym miejscu tak jak miało być pierwotnie.





Nie możesz dać wszystkich jeżówek razem. Powstanie jedna plama w kilku kolorach. Jeżówki dobrze wyglądają właśnie jak są posadzone z innymi roślinami niskimi trawami, tam masz tawuły może zmienić kolory. Ta fotka jest trochę blada i nie widać wyraźnie kolorów.
Moje też posadziłam byle gdzie w przyszłym roku będzie już widać jak posadziłam. Gorzej jak trzeba będzie wysadzać.

Tak jest dobrze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:43, 11 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Makao_J napisał(a)

Myślę że więcej ażurowych hortek już nie będę sadzić.
Himalaja chyba ma dużo tych kwiatów. Co? To jest na plus no bardzie widoczne. Im mniej tym bardziej liście widać.

Dziękuję za pochwałę.



Aniu jeszcze raz odnośnie ażurowych hortek.
Na początku też nie za bardzo byłam zadowolona z ażurów. Kupiłam przez przypadek, hortensja to hortensja, ale jaka nie ważne a że wyszła ażurowa no cóż wyrzucać nie będę.
Jednak hortki ażurowe czym starsze tym są ładniejsze, gęściejsze i pięknie się przebarwiają.

Więc poczekaj na pewno będą się podobały może przesadz w inne miejsce.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basia_KRK 10:43, 13 sie 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Makao_J napisał(a)
Pokazywałam już częściowy płot w porannym słońcu a teraz już skończony wieczorową porą


OMG! Cudnie wyszło Aniu!! Brawo! Bardzo fajny kolorek, super wygląda z pergolą. Jaki masz plan na murek pod panelem? Mam podobnie u siebie i nie wiem jak ogarnąć ten murek, bo mnie na razie ciągle wkurza...
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 10:45, 13 sie 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Makao_J napisał(a)
Róża The Fair wciąż kwitnie choć ma już sporo suchych kiści

Pięknie wygląda Twoja The Fairy! Jej bogate kiście wyglądają jak winogrona lub kwiaty hortensji, mega efekt. U mnie już prawie 80% The Fairy wycięłam, upały sprawiły, że szybko przekwitła i była już brzydka. Teraz czekam na ponowne kwitnięcie
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
AngelikaX 11:47, 13 sie 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej Aniu pięknie dojrzał Ci ten ogród, pamiętam jak rok temu ( dobrze kojarzę? Czy to już 2 lata będzie) planowałaś rabatę przy podjeżdzie a dziś tak pięknie tam wszystko porosło

ps. Zasłonki w altance zdjęłaś?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 16:22, 13 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
MiluniaB napisał(a)
Skoro się teraz zastanawiasz czy już Cię denerwuje czy nie to z całą pewnością za jakiś czas będziesz te jeżówki przesadzała

To może lepiej zrób to od razu, a najlepiej nie kupuj

Tak, nie kupowanie byłoby najlepsze.

____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 16:22, 13 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Juzia napisał(a)


Mi też!
Nawet z żółtym

Dziękuję za pocieszenie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies