Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

katel 20:18, 07 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
AgataP napisał(a)



Agatko miałam jeszcze o tą roślinę zapytać i mi z głowy wyleciało, ta przy paliku z czerwonymi kulkami, co to jest?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
sylwia_slomc... 23:34, 07 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Bardzo ciekawa historia i świetnie opisana,a ogród wypiękniał. Dużo wspólnego widzę. Bardzo pracowitą i dzielną kobietą jesteś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataP 08:28, 08 lut 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
katel napisał(a)

Agatko miałam jeszcze o tą roślinę zapytać i mi z głowy wyleciało, ta przy paliku z czerwonymi kulkami, co to jest?


Wiesz przywiozłam ją od babci z ogródka, służyła tam do wypełnienia bukietów, taki a`la szparagus i wydaje mi się że to szparag
____________________
Z Pszenicznej...
asta6265 09:17, 08 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
Potwierdzam słowa poprzedników - piękny ogród, dużo pracy włożony i kawałek fajnej historii - pozdrawiam
____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
renatamama3 09:31, 08 lut 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam ,poczytałam ,popodziwiałam zmiany i realizację nowych rabat ,ślicznie to wszystko wygląda .Zazdroszczę areału .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
AgataP 16:37, 08 lut 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
asta6265 napisał(a)
Potwierdzam słowa poprzedników - piękny ogród, dużo pracy włożony i kawałek fajnej historii - pozdrawiam


Wielkie dzięki, takie słowa to zawsze motywacja. Co raz cieplej za oknem, chciałoby się już wyskoczyć ale rozsądek bierze górę. Oglądam Wasze ogrody w oczekiwaniu na pierwsze zwiastuny wiosny
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 16:43, 08 lut 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
renatamama3 napisał(a)
Witam ,poczytałam ,popodziwiałam zmiany i realizację nowych rabat ,ślicznie to wszystko wygląda .Zazdroszczę areału .pozdrawiam


Do wielkości działki się przyzwyczaiłam i wydaje mi się, że chyba nie odnalazłabym się na mniejszej. Mój ojciec mówił, że za duża i powinniśmy ją podzielić i sprzedać. Całe szczęści tak nie stało, bo ja byłam właścicielem od początku. Jest dom, domek gospodarczy, miejsce dla męża a jeszcze zostało kawał pola na warzywnik, jagodnik, na kompost i spokojnie jeszcze by kury trzymał Gdy tylko zobaczyłam je u Kondzia, zakochałam się bez reszty
____________________
Z Pszenicznej...
sylwia_slomc... 18:21, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Zawsze to swoje ekologiczne i smaczne jajo lepsze niż kupne.....i ma kto przetwarzać resztki ogrodowe, ale muszą być oddzielone od ogrodu bo inaczej ogrodu nie będziePrzerabiałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ewa_k 18:44, 08 lut 2016


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
I nawóz swój naturalny jest!
Też o tym myślę w przyszłości.
____________________
Ewa
AgataP 19:11, 08 lut 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zawsze to swoje ekologiczne i smaczne jajo lepsze niż kupne.....i ma kto przetwarzać resztki ogrodowe, ale muszą być oddzielone od ogrodu bo inaczej ogrodu nie będziePrzerabiałam


Sylwia wiem o tym to małe podstępne pierzaste stworzenia, wydrapią dziurę akurat w tym miejscu gdzie nie powinny i wydziobią dziurę w najładniejszym pomidorku
Zrezygnowałaś z kurek? czy miałaś je w innym miejscu?
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies