Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Margerytka40 21:40, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agata dzięki za pomysł z siatką, obgadaliśmy z M i będziemy zakładać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 08:21, 28 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Agata dzięki za pomysł z siatką, obgadaliśmy z M i będziemy zakładać


Asia cieszę się bardzo.
____________________
Z Pszenicznej...
Konieczki 03:01, 31 maj 2019


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Chyba cos mnie ominelo... ale widze ze dajesz rade. Zdrowia zycze

Ogrod, dom.... Ty to masz kobieto krzepe, mi wszyscy mowia ( albo mowili, bo teraz dziwnie o mnie mowia, jak wyrodna matka moze zostawia rodzine na 2msc i sie spelnia zawodowo za wielka woda) ze mam moc, ale przy Tobie to mam kompleksy. Przeciez Ty masz kawal ogrodu a mi jeszcze dooouposcisk nie puscil, bo tak masz cudnie. Rosliny, sciezki, warzywniak. Wyobrazam sobie ile samozaparcia, potu, bolu plecow odciskow musialo Cie to kosztowal, ale WARTO bylo. Jestes moim natchnienim. Sciskam, tule i caluje Cie mocno
____________________
Zielonym do góry... :)
Nikita 08:54, 04 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Agatko, zaglądam i macham.
Cieszę się, że u ciebie wszystko ok. Ostatnio z Margarete mówiłyśmy o Tobie, że czas chyba na jakąś naszą kolejna wyprawę. Należy ci się przecież chwila relaksu po tych remontach. Planujemy niskobudżetowy wypad we wrześniu...damy znać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AgataP 10:07, 04 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Nikita napisał(a)
Agatko, zaglądam i macham.
Cieszę się, że u ciebie wszystko ok. Ostatnio z Margarete mówiłyśmy o Tobie, że czas chyba na jakąś naszą kolejna wyprawę. Należy ci się przecież chwila relaksu po tych remontach. Planujemy niskobudżetowy wypad we wrześniu...damy znać.


Madzia, wiem o wrześniu, Małgoś pisała - jestem na tak
Oczywiście że mi się należy, też wychodzę z takiego założenia
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:09, 04 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Konieczki napisał(a)
Chyba cos mnie ominelo... ale widze ze dajesz rade. Zdrowia zycze

Ogrod, dom.... Ty to masz kobieto krzepe, mi wszyscy mowia ( albo mowili, bo teraz dziwnie o mnie mowia, jak wyrodna matka moze zostawia rodzine na 2msc i sie spelnia zawodowo za wielka woda) ze mam moc, ale przy Tobie to mam kompleksy. Przeciez Ty masz kawal ogrodu a mi jeszcze dooouposcisk nie puscil, bo tak masz cudnie. Rosliny, sciezki, warzywniak. Wyobrazam sobie ile samozaparcia, potu, bolu plecow odciskow musialo Cie to kosztowal, ale WARTO bylo. Jestes moim natchnienim. Sciskam, tule i caluje Cie mocno


kopę lat Aśka...no ale jak się podróżuje za oceany i napawa widokami to zapomina się o ogrodowisku...
dziękuję, że zajrzałaś
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:42, 06 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pozdrawiam z mojego ogródka. Jest pięknie, pachnąco i na dodatek wilga wprowadziła się niedaleko. Uwielbiam jej śpiew.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:43, 06 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769


____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:44, 06 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769

____________________
Z Pszenicznej...
tulucy 20:54, 06 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Agata cudnie jest Te ostatnie zdjęcia to firletka smółka? mus sobie sprawić.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies