Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Kasya 10:54, 24 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41825
AgataP napisał(a)
Pachnie na całej rabacie bylinowej












Fotki warte powtórzenia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Makusia 13:05, 24 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AgataP napisał(a)





zameldowali się już pierwsi goście





Ale świetne hotele! Sama robiłaś? No cudowne!!! A jak one są w ziemi zamocowane?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mirkaka 05:32, 25 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Makusia napisał(a)


Ale świetne hotele! Sama robiłaś? No cudowne!!! A jak one są w ziemi zamocowane?



Też mi się podobają, i powtórzę pytanie po Marcie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Margarete 00:17, 26 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pięknie masz Agata. Cieszę się razem z tobą że zamknęła świetnie kolejny etap budowy i wykańczania domu i jesteś już " u siebie" na górze

Ale ta ćmą bukszpanową to mnie zmartwiłaś. Myślałam że to dziadostwo jest gdzieś tam w południowej Polsce, daleko od nas. Hmmm. To czas baczniej obserwować moje bukszpany. Dziś cięłam obwódkę bukszpanową przy placyku żwirowym koło grilla i na szczęście wszystko było z moimi bukszpanu ok.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgataP 09:01, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makusia napisał(a)


Ale świetne hotele! Sama robiłaś? No cudowne!!! A jak one są w ziemi zamocowane?


Marta, na dole mają przykręcone kątowniki. Były przymocowane do cegieł, ale niestety cegły nie wytrzymały. Muszę wymyślić coś innego. Może zaleję jakąś zaprawą cementową. Na razie obciążyłam kamieniami i stoją bez problemów.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:05, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margarete napisał(a)
Pięknie masz Agata. Cieszę się razem z tobą że zamknęła świetnie kolejny etap budowy i wykańczania domu i jesteś już " u siebie" na górze

Ale ta ćmą bukszpanową to mnie zmartwiłaś. Myślałam że to dziadostwo jest gdzieś tam w południowej Polsce, daleko od nas. Hmmm. To czas baczniej obserwować moje bukszpany. Dziś cięłam obwódkę bukszpanową przy placyku żwirowym koło grilla i na szczęście wszystko było z moimi bukszpanu ok.


Ja już potraktowałam ćmę opryskiem, a i drugi specyfik do podlewania kupiłam, dziś zapodam. Żrą na potęgę normalnie.

Małgoś, tak w końcu śpię na poddaszu. Na dole zrobiło się luźniej. Zostały mi jeszcze drobne prace. Niby powinnam całe wnętrza pomalować, ale nie mam na to ochoty, może za 2-3 lata jak będę zmieniała meble u młodego. Teraz cieszę się większym spokojem
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 09:30, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agata spójrz proszę u mnie, coś mi świta, że chyba u Ciebie była ta trawa a ja teraz nie pamiętam co posadziłam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 10:01, 27 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pani u siebie w ogrodzie i w domu - i ta perspektywa tarasu i książki - pięknie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 10:03, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pszczelarnia napisał(a)
Pani u siebie w ogrodzie i w domu - i ta perspektywa tarasu i książki - pięknie.


Ewo ściągnęłam Cię myślami... właśnie ogród Twój oglądałam
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 11:05, 27 maj 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super, Agatko. Cieszę się razem z Tobą Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies