Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 14:00, 09 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
mikina34 napisał(a)

Ale jak to? Maja się tam wspinać czy ock? Masz jakiś patent żeby to malinowe tałatajstwo jakoś wyglądało?


Kochana, maliny jeszcze rosną - będą na 1,5-1,8 wysokie. Teraz wbijam rurki, zaplatam linkę i w to wplotę maliny. Potem nie będą się przewracać na boki i na ścieżkę.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:02, 09 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
Agatko ja nie mogę - jak zajrzę do Ciebie to obowiązkowo doła łapię. Masz po prostu wymuskane. Pisałam u siebie że Twój warzywnik to dla mnie wzór. I te smaczki w nim w postaci cudnych ścieżek i te płotki. Miód malina. A tak cudnych kancików to nie ma chyba nikt no może prawie nikt.
sliczny stół i dobrze że nastrój już całkiem ok a nawet jeszcze lepszy. Buziaki


Gosia no nie mogę zwariowałaś ja uwielbiam u Ciebie lawendową łączkę - to jest dopiero miód malina i jeżówki i cała reszta też jest piękna...
____________________
Z Pszenicznej...
mikina34 08:25, 10 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
AgataP napisał(a)


Kochana, maliny jeszcze rosną - będą na 1,5-1,8 wysokie. Teraz wbijam rurki, zaplatam linkę i w to wplotę maliny. Potem nie będą się przewracać na boki i na ścieżkę.

Wiem, wiem, że urosną, moje sobie rosną samopas, i się właśnie przewieszają, a mówisz, że można je jakoś zdyscyplinować? Pokaż koniecznie jak już to zrobisz
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 08:30, 10 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
Podziwiam niezmiennie za wytrwałość, pracowitość, samozaparcie Pięknie ogarnęłaś dom. Świetnie że masz przestrzeń dla siebie, a biurko to już całkowity wypas. Moje biurko też duże i mam na nim totalny bałagan, bo zbyt dużo miejsca na szpargały Podejrzewam, że na Twoim biurku zawsze będzie porządeczek Ogród też masz doskonale pod kontrolą. Warzywnik wypas Ślicznie wszędzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
paniprzyroda 08:58, 10 maj 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Fajnie, że w domku już finisz, nie wspominając o ogrodzie wręcz lśniącym porządkiem. Takiego stanu rzeczy u mnie nigdy nie będzie...
____________________
Dwa ogrody
AgataP 09:13, 10 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
paniprzyroda napisał(a)
Fajnie, że w domku już finisz, nie wspominając o ogrodzie wręcz lśniącym porządkiem. Takiego stanu rzeczy u mnie nigdy nie będzie...


Mariolka, w domu na jesień powinno być tip top - liczę na to.
Ogród ma jeszcze kilka miejsc, ale też już nie męczy mnie to bardzo
____________________
Z Pszenicznej...
Marga 22:10, 11 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
AgataP napisał(a)


Witaj, nie mam konkretnej firmy, kupowałam na All...
Emitery mam co 30 cm, linia jest bez kompensacji - daje radę bez problemu, długości odcinków mam po około 50 metrów, jedna nawet 100 m.
Funkcjonuje u mnie kilka lat, na razie ma się dobrze. Jak coś to kupię i wymienię odcinki bo tak najprościej.

O dzięki Ci piękne za tak wyczerpującą odpowiedz. Dobrze mi jedna forumka radziła "pytaj Agaty, ona sobie sama robiła" Też w takim razie kupię sobie zwykłą linię.
Bylinówka już fajnie wygląda, a Twoje kanciki przyprawiają mnie o zazdrość
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
AgataP 20:35, 21 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
W sobotę byłam tutaj





____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 20:36, 21 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769






____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 20:38, 21 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
a potem tutaj










____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies