Aniu z tym jest różnie, nigdy nie przykładałam wagi do owocowania.
Raz miała dużo innym razem masę od razu zameldował się dzięcioł na dłużej
Prosta nie jest, jak pozwolisz jej rosnąć to gałązki zwieszają się na boki trochę
A o którego jarząba pytałaś? Trochę niższy Flanrock, tak ok. 180 w mojej szkółce kosztował 35, a 2 m 55 zł. Różnice w cenie między różnymi szkółkami są ogromne. Wczoraj wypatrzyłam parocję odm. Burgundy za 40 zł, patrzę w necie, jedną ofertę znalazłam za 300 zł, tej samej wielkości.