Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

Kasya 13:45, 12 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
MariBere napisał(a)
Rozumiem, ze sucha Bronze Form powinna być słomkowa, a żywa z czerwonym połyskiem. Tylko że u mnie to raczej wygląda tak, że wiele jest generalnie suchych i z tych suchych wyrastają pojedyncze nowe źdźbła. Może jeszcze dopiszę, że je wiosną cięłam. I teraz część ma wyraźnie nowe wyższe źdźbła (i kłosy) a część ma pojedyncze wyższe źdźbła lub wcale. I ta różnica między tymi z pojedynczymi źdźbłami i tymi bez jest trudna do uchwycenia.
Buchanani też u mnie rośnie, ale było podzielone tak bardzo, że część padło już jesienią. Kilka sztuk ma jakieś kłoski, więc część chyba przetrwała.

Odnośnie miejsca zamieszkania, wyślę na pw.


sa swoje mocno wyskubalam i oczyscilam
jedna wylazla w calosci a pozostale nie i widac ze maja zywe zdzbla, te zostawilam, wyciagnelam tylko to co wylazilo bez trudu

moze sie rozrosną

pozdrawiam, milo cie bylo poznac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mary 22:39, 12 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Sylvana napisał(a)
Cześć Marysiu...cieszę się, że miałam okazję Cię poznać i mam nadzieję, że będą jeszcze kolejne spotkania.
Zaznaczam na razie Twój wątek jeśli mogę do podglądania, ale poczytam sobie później
Do miłego

Witaj Sylwio. Też mi było miło Cię poznać i razem pospacerować.
Bardzo mi będzie miło jak będziesz podglądać mój wątek. Też sobie zaznaczę Twój.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 22:45, 12 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
ag_zie napisał(a)
Witaj! Trafiłam do Ciebie bo widziałam że na spotkaniu byłaś z której strony wawy jesteś?

Witaj Agnieszko!
Z tej drugiej. Mieszkam na północy Warszawy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 22:48, 12 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Kasya napisał(a)


sa swoje mocno wyskubalam i oczyscilam
jedna wylazla w calosci a pozostale nie i widac ze maja zywe zdzbla, te zostawilam, wyciagnelam tylko to co wylazilo bez trudu

moze sie rozrosną

pozdrawiam, milo cie bylo poznac


Witaj Kasiu. Też mi było miło Cię poznać. Szkoda, że nie byłaś z nami na spacerze.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Zana 22:49, 12 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Marysiu fajnie było Cię poznać identyfikatorko rzeźby mojej Wspólny spacer po ogrodzie w Pęchcinie był mega fajny.
Dla Ciebie na pamiątkę:

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mary 23:05, 12 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Zana napisał(a)
Marysiu fajnie było Cię poznać identyfikatorko rzeźby mojej Wspólny spacer po ogrodzie w Pęchcinie był mega fajny.
Dla Ciebie na pamiątkę:


Witaj Anula.
Bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Właśnie sprawdziłam, że skończyłam czytać Twój wątek na stronie 100, a teraz jest 144. Uff. Ponieważ nie czytałam na bieżąco, nie wiedziałam, że trop syrenki był jednak dobry.
Mam nadzieję doczytać w najbliższych dniach.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
jolanka 09:28, 13 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Marysiu, pozdrawiam. Milo bylo Cie poznać i spędzić trochę czasu. Fajne macie zdjęcia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mary 18:30, 14 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Witaj Jolu. Miło było Cię poznać.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Zana 22:47, 14 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
MariBere napisał(a)

Witaj Anula.
Bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Właśnie sprawdziłam, że skończyłam czytać Twój wątek na stronie 100, a teraz jest 144. Uff. Ponieważ nie czytałam na bieżąco, nie wiedziałam, że trop syrenki był jednak dobry.
Mam nadzieję doczytać w najbliższych dniach.

Po Twoim dzisiejszym wpisie u mnie wywnioskowałam, że ty jednak te 44 strony u mnie przeczytałaś! No ja Cię nie mogę. Ja przez tyle lat na tę rzeźbę patrzyłam, chodziłam wokół niej i byłam cały czas przekonana, że ona z tyłu jednak stopy ma. Dzisiaj sama tego nie rozumiem.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Tess 21:51, 15 cze 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
MariBere napisał(a)


Coś w tym rodzaju. W ogrodzie jest dużo cienia i biel to rozjaśnia.
Ale widzę też, że muszę to trochę przełamać. Stąd próby z ciemnymi liśćmi sadźca, ciemnobordowymi żurawkami, brązowymi trawami.

Danusia twierdzi, że najlepiej rozjaśnia limonkowy. I ja się z nią zgadzam, bo już to wypróbowałam u siebie.
Marysiu, nie pamiętam, czy już się witałam, choć w wątku już na pewno byłam.

edit: doczytałam, że już się witałam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies