Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

Tess 21:55, 15 cze 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
MariBere napisał(a)
To forum ma na mnie niepokojący wpływ.

W okresie przedświątecznym forum zajęło się przygotowywaniem wianków. Najpierw się temu biernie przyglądałam, ale było mi jakoś głupio, więc kupiłam materiały i też coś skleciłam. Domownicy byli trochę zdziwieni. Gdyby mi ktoś rok temu powiedział, że będę robić wianki to bym go wyśmiała. Chyba gdzieś w tym czasie Ogrodowisko zaczęto u mnie w domu potocznie nazywać "sektą", do której właśnie dołączyłam.

Święta minęły, forum powoli przełączyło się na sianie i sadzonkowanie. A ja się przyglądałam. Ale po przeczytaniu wielu stron o efektach siania stipy w wątku Karola, nie wytrzymałam, wzięłam sekator i ścięłam zeszłoroczną stipę. Stipa została posiana i trafiła na parapet. A przecież miało być tak, że nie będę zaśmiecać domu żadnymi sadzonkami.... Taki był mój własny plan, ale nic z niego nie wyszło.

Tak właśnie to forum działa Jota w jotę ze mną było tak samo.
Cudnie to opisałaś.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mary 22:20, 16 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Witaj Tess.
Z limonkowym muszę potestować.
Odnośnie złego wpływu forum, cieszę się, że mój opis Ci się spodobał. I że masz podobne doświadczenia.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Zana 23:17, 16 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wianki nigdy nie robiłam i nigdy nic nie siałam. Czyżby miało to ulec zmianie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mary 15:43, 17 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Zobaczymy, czy to się zmieni, Anula.
Bądź dzielna, może uda Ci się nie ulec.
Żeby Ci utrudnić dopiszę jeszcze, że podobno wianki na bramie symbol Ogrodowiska.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 00:00, 19 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
A propos bramy...
To od kilku dni ją mam.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 00:05, 19 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
A jak już zaczęłam wklejać zdjęcia to jeszcze coś wkleję.

____________________
Marysia - Ogród bez roweru
chelll 22:47, 28 cze 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Marysiu, już wiem, dlaczego bez roweru Znalazłam chwilę, aby Was odwiedzić. Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
Margarete 23:02, 28 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Maryniu
oglądałam zdjęcia, widzę że ruszasz z roślinkami, całkiem ich dużo już masz. Pierisa widzę, jakieś trawy a te białe to co to za kwiaty?
I brama już jest - to super

Zgadzam się z twoimi spostrzeżeniami co do wpływu Ogrodowiska na nas. U mnie też wcześniej nie do pomyślenia były wianki - teraz w ub roku na święta zrobiłam ich 5 szt dla siebie, synowej, mamy i koleżanki. Nigdy nie myślałam że tak mnie wciągnie ogród że po powrocie z pracy zamiast odpocząć, zdjąć oficjalne ciuchy czy wziąć się za obiad to ja rzucam torbę i lecę do ogrodu sprawdzić co mi nowego rozkwitło....
Jak by mito ktoś powiedział 4 lata temu to bym go wyśmiała....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zana 23:37, 28 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Marysia, ale masz fajną bramę! Taka jest... no inna. Przyłączam się do pytania o te białe kwiatki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mary 23:00, 29 cze 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
chelll napisał(a)
Marysiu, już wiem, dlaczego bez roweru Znalazłam chwilę, aby Was odwiedzić. Pozdrawiam!

Witaj Elu. Miło mi, że do mnie zajrzałaś.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies