Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

Mary 21:46, 19 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Może jeszcze dopiszę, że imię Szczerbatek nie pozostaje w związku z uzębieniem kotki. Nie miałam okazji poznać stanu tego uzębienia.
Jeżeli nie macie pomysłu skąd się wzięło to imię to dzieci z pewnością pomogą Wam znaleźć odpowiedź.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 21:51, 19 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
ziele napisał(a)

Kot na topie Pasuje do modnych obecnie bieli i szarości w domach.


To prawda. Super pasuje. Czasem żałuję, że mój dom nie jest w szarościach. Płot byłby czarny, kostka byłaby szara, byłoby łatwo znaleźć czarną czy szarą lampę. A tak ciągle muszę jakieś kombinacje robić.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 21:55, 19 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
hindsight napisał(a)
Ja tam uwielbiam zieloność

Z nadmiarem zieleni nie można przesadzić. Z nadmiarem kwiatków owszem.


Też lubię zieleń. Ale żeby ta zieleń się udała to albo musi być przełamana innym kolorem albo muszą być jej różne odcienie albo muszą być bardzo różne faktury. Inaczej wszystko się zlewa.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
hindsight 21:59, 19 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Tak, to prawda
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Mary 22:09, 19 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
zoja napisał(a)


Nie przesadzaj, pewnie nie jesteś obiektywna.
Taka pora roku, byliny chyba kwitną bardziej latem.
Tak czy owak chętnie bym zobaczyła na zdjęciu w całości


Pomyślę...

Nie lubię pokazywać zdjęć, które mi się nie podobają.
Ale czytałam, że kupiłaś malutkie ładne astry. Więc potraktujmy przyszłe zdjęcia jako opis moich doświadczeń z astrami.
W ubiegłym roku też kupiłam ładne małe astry. Zaraz znajdę ich zdjęcie. A jutro napiszę o tegorocznych przygodach z tymi astrami.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 22:20, 19 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Kupione w ubiegłym roku astry. Takie były fajne, kompaktowe. Środki kwiatów były w rzeczywistości bardziej złote niż na zdjęciu.

____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 23:24, 19 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Fajny Szczerbatek Uwielbiam takie umaszczenie

Mojego synka też nazywam czasem Szczerbatkiem albo Czkawką - bo czkawkę miał często jak jeszcze był w brzuchu i do dziś - jak się duzo smieje, to czkawki dostaje... a Szczerbatek.. bo w wieku rok i 3 miesiące wyszczerbił już sobie jedynkę DObrze, że to mleczny...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 08:10, 20 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Świecznice przesadzałam, jak miały dwa lata. Zniosły to bez problemu. Nie przypominam sobie, żeby były jakoś szczególnie głęboko ukorzenione. Szczerbatek przepiękny, świetnie się wpasowuje w zielone tło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Szarobialy 09:19, 20 wrz 2016


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 716
MariBere napisał(a)
2 lata temu późną jesienią posadziłam świecznice. W ubiegłym roku nie zdążyła zakwitnąć przed zimą. W tym się już udało.



Przepiękne. Prawie pół wieku żyję na tym świecie, a nigdy tych kwiatów nie widziałam.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
ag_zie 15:01, 20 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
MariBere napisał(a)
Witaj Agnieszko,
Miło mi, że do mnie zajrzałaś. Podczytuję trochę Twój wątek. Ciekawe dyskusje. No i parę osób z Warszawy i okolic spotkać u Ciebie można, łącznie z niezastąpioną Toszką.

zaglądaj do mnie i zostawiaj ślad - będzie mi bardzo miło!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies