Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

basia3012 21:50, 11 lut 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9486
Basiu, widzę, że dasz drugie życie roślinkom sąsiadki. Ona na pewno cieszyłaby się z tego. A jak rozpocznie się budowa to wiele roślin padłoby bo po prostu mogłaby być zniszczona.
Dziewczyno, ile nasion masz. Oj będzie kwitnąco i też smacznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
zawitka 09:34, 16 lut 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
No łupy są ekstra . a co do rodków to ja też od przyszłego tygodnia zaczynam te duże przesadzać a małt to pestka bierzesz na łopatę z bryłą ziemi po wcześniejszym podlaniu i nawet nie odczują co się stało .

Trzymam kciuki za robotę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
BasiaLT 19:45, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Weekend upłynął na samych przyjemnościach. Byłyśmy z Zosią na Gardenii. W tym roku na spotkanie przyszło znacznie więcej osób i było bardzo sympatycznie. Szczegółowa relacja na osobnym wątku tematycznym.

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 19:48, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Udało mi się upolować kilka fajnych rzeczy.
Kury porcelanowe do stroików świątecznych wewnątrz i kwiatki z kortenu na zewnątrz.

Oprócz tego fajne cebule tulipanów. Zobaczymy czy nie będą pomylone. Etykietka wyszła trochę niewyrażna ale robione na szybko telefonem.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 19:53, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Znalazłam fajną odmianę trzmieliny White Spire. Ma mieć pokrój kolumnowy. Jak na trzmielinę była trochę droga no ale zamierzam zrobić z niej sadzonki.


Od razu wsadziłam do donic.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 19:59, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
A poza tym w ogrodzie coraz bardziej wszystko się rozkręca i rośnie. Ciemierniki w końcu wzięły się za kwitnienie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 20:00, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Tulipany w donicach i w gruncie coraz większe.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kokesz 20:00, 16 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Fajne zakupy Ja dotarłam to tej różanej pergoli na samym końcu i to przez przypadek. Dostałam za to te ogromne jasnoróżowe róże w prezencie Przepiękne są Były tam jakieś pokazy florystyczne?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
BasiaLT 20:04, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Z prac ogrodowych to wysiałam pierwsze nasiona.

Wsadziłam też w donice dwa bukszpany od sąsiadki i podsadziłam je nowymi cebulami tulipanów. Mam dylemat czy od razu przyciąć je w kule czy dać im na razie spokój.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 20:04, 16 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kokesz napisał(a)
Fajne zakupy Ja dotarłam to tej różanej pergoli na samym końcu i to przez przypadek. Dostałam za to te ogromne jasnoróżowe róże w prezencie Przepiękne są Były tam jakieś pokazy florystyczne?

Jeśli nawet były to my się z Zosią już też nie załapałyśmy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies