Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

jolanka 20:29, 26 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Basiu, pozdrawiam serdecznie

Fajne wiadomości, rozumiem, ze czułaś adrenalinę kopiąc te rośliny. Przesadzone z sercem więc przyjmą się na pewno
Ta biżuteria ogrodowa jest niesamowita, przepiękna, chyba ten sąsiad nie lubi ogrodu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
yoska81 20:35, 26 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 21
Współczuję Basiu straty sąsiadki... Łupy bardzo udane. Dobrze, że się uratowały. Będą pięknie rosnąć
____________________
Mój ogród Elysium
BasiaLT 20:35, 26 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
jolanka napisał(a)
Basiu, pozdrawiam serdecznie

Fajne wiadomości, rozumiem, ze czułaś adrenalinę kopiąc te rośliny. Przesadzone z sercem więc przyjmą się na pewno
Ta biżuteria ogrodowa jest niesamowita, przepiękna, chyba ten sąsiad nie lubi ogrodu

Jolu nie każdy musi być miłośnikiem roślin. On chce zostawić część drzew, myśli też przesadzeniu takich pięknych srebrnych świerków. One są już spore wiec nie wiem czy mu się uda. A do reszty nie ma głowy, poza tym jak wjedzie sprzęt budowlany to nikt nie będzie się bawił w omijanie jakiś krzaczków. Miło że w ogóle mi zaproponował.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 20:39, 26 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
yoska81 napisał(a)
Współczuję Basiu straty sąsiadki... Łupy bardzo udane. Dobrze, że się uratowały. Będą pięknie rosnąć

Jeszcze są do wykopania rozchodniki, milion juk i astry. Czaję się też na takie metrowe cisy. Nie wiem czy przeżyją przeprowadzkę ale jak mają zginąć od koparki to w sumie żadne ryzyko. A przecież masy kwiatów nie widać, więc nawet nie wiem co tam jeszcze jest. Może tak szybko nie zaczną budowy to zdążę się rozejrzeć na wiosnę. Ale co już u mnie to uratowane.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Monia81 20:42, 26 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Basieńko współczuję bardzo... mam nadzieję, że roślinki przeżyją, teraz w miarę ta temperatura jest ok, a u Was to chyba jeszcze cieplej, więc powinny dać radę pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
BasiaLT 20:45, 26 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Monia81 napisał(a)
Basieńko współczuję bardzo... mam nadzieję, że roślinki przeżyją, teraz w miarę ta temperatura jest ok, a u Was to chyba jeszcze cieplej, więc powinny dać radę pozdrawiam

Moniczko u nas w tym sezonie nie było nawet tzw. pierwszego śniegu. Nic kompletnie. Dzisiaj rano lekki przymrozek a w dzień +3 stopnie. A podobno idzie ocieplenie. Dlatego się zdecydowałam na tą akcję przesadzania. Jakby było z - 20 stopni to zapomnij o wbiciu łopaty.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Nowa12 20:50, 26 sty 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też bym kopała i brała jakby dawali a miało się zniszczyć . A cisy to już w ogóle fajnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AgataM 20:54, 26 sty 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Basiu. Z Twoich opowiadań wynika, że sąsiadka była niezwykłą osobą. I tu nie ma znaczenia ile miała lat. Po takiej osobie jest duża strata i smutek. Bardzo dobrze, że przekopujesz tyle krzewów i drzewek. Nie musisz wszystkiego wsadzić do donic. Można też zadołować w piachu. Posadzisz na wiosnę. Ozdoby przepiękne.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Kokesz 23:55, 26 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Basiu, ozdoby cudowne, niepowtarzalne, będziesz miała piękną pamiątkę po sąsiadce
Na pewno patrzy z góry i cieszy się, że zaopiekowałaś się jej roślinami

Cisy bierz śmiało, nasze cisy też uratowałam przed koparką, kopane były w listopadzie, na 10 szt tylko jeden padł
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
zawitka 08:40, 27 sty 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Ciężko Ci po stracie tak dobrej sąsiadki współczuję .Basiu bierz i duże rodki jak są - a to wszystko wsadzaj na razie w osłonięte miejsce podlewaj a jak będzie mrozik to przykryj fizeliną i zobaczysz jak pójdzie wszystko w górę na wiosnę .Fajną pamiątkę będziesz miała. Ja mam 2 takie róże po swoim teściu .Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies