Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Matki...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Matki...

agnieszka_m 19:01, 26 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
No pięknie
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Anabell 19:31, 26 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Cieszy mnie że Cię zaszczepiłam będą łany, że ho ho
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Marga 22:13, 26 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ale ślicznusie anabellki! Dobrze im u Ciebie
____________________
Ogród dla moich synków
blyxa 22:13, 26 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Prawdziwy busz
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
kitek81 22:51, 26 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
I to się nazywa własna produkcja
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Rumianka 22:58, 26 lut 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
O mamuńciu...ale produkcja...podziwiam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hanka_andrus 23:22, 26 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sadzonkowanie Tobie zawsze dobrze wychodziło! Gratuluję i cieszę się z wnuków.
W końcu pierwsza annabelka była ode mnie, nie?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
roma2 00:23, 27 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ło Matko. To już wiem do kogo bedę stukać, pukać czy tam jak...po dzieci, czy wnuki (zastanowiłam się, cholirka!) może wnuczki??? Twoich anabelek? Zimowo u mnie, ale cieplutko pozdrawiam.
____________________
Komendówka
chelll 17:57, 27 lut 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Matko, poszłam w Twoje ślady. Ogoliłam dzisiaj hortensje, a patyki wsadziłam do doniczki z ziemią. Proszę, powiedz, gdzie swoje trzymałaś, tzn. w cieple czy zimnie, przy oknie czy też dalej od światła? Pozdrawiam !
____________________
Handmade by Elka
Matka 19:50, 27 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Iwka, żabko, tez jestem w szoku

Elu, super, że pociachałaśmoim zdaniem im wcześniej tym lepiej-następne będę ciachać już jesieniąna wiosnę będą już gotowemoje były przez chwilkę w garażu, potem, po Świętach chyba je dałam do pokoju przy oknie balkonowym-miały dużo słonka, tzn światła dziennego. Wsadziłam je do zwykłej ziemi ogrodowej-do skrzynki-czyli nie patyczkowałam się z tymi patykamize dwa razy podlałam...i tak sobie stały, zaczęły puszczać listki i jakiś miesiąc zajrzałam do jednej i miała korzonki-pokazywałam to wcześniej. Nie policzyłam ile ich tam było, ale jakieś 20 patyczków wyrzuciłam, teraz żałuję, bo miały mały korzonek, ale bez listków i gupia ja powyrzucałam je. Mogłam zostawić, a nuż widelec?także raczej 90% się ukorzeniło. Dużo, chyba?

Sylwia, to Anabelki są

Aniu-Makao, ma być z nich szpaler na tyle ogrodu i przed ogrodzeniem po całościale ile mi z tego wyjdzie, to nie wiem

AsiuK, czy ja mam rękę do rozmnażania?do czego innego to napewnoa w sumie do rozmnażania tyż...mam trójkę Dziecioków

Agnieszko z Ogródeczka, miło mi to słyszeć...czytać

Anabelko, oj zaszczepiłaś-nie ma co

Marga, oby faktycznie było im u mnie dobrze

Blyxa, a któś Ty?

Kitek, a wiesz, marzy mi się taka sesja zdjęciowa-najpierw patyki, potem ukorzenione w doniczusiach, potem ukorzenione w większych doniczkach, a potem wysadzone w szpaler i na sam koniec łan Anabelkowy z tymi ich pięknymi białymi kulami, nawet zasuszonymi pod pierzynką ze śnieguach rozmarzyłam się

Rumianko-Elizo, a co tu podziwiać?są po prostu

Hanuś, te to są już prawnuczki

Romciu, jak zastukasz-zawsze otworzęale najpierw kawka!

____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies