Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Matki...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Matki...

Matka 18:04, 16 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Fuksja napisał(a)
Fajnie, że jesteś.


Wpadlabys kiedyś na kawę....tylko się widzimy przelotem..
____________________
U Matki
kitek81 19:26, 16 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
jestem ciekawa, co Ci przyniesie nowy wątek i sezon oby był owocny i zadowalający
a jak warzywnik? oszczędziłaś?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Matka 19:34, 16 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Warzywnik w tym roku będzie moim priorytetem. Stawiam na warzywa. Narazie posialam pomidory San Marzano. Reszty nasion jeszcze nie posiadam
____________________
U Matki
kitek81 21:48, 16 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Matka napisał(a)
Warzywnik w tym roku będzie moim priorytetem. Stawiam na warzywa. Narazie posialam pomidory San Marzano. Reszty nasion jeszcze nie posiadam


jest jeszcze czas, kupisz nasionka lub rozsadę
ja pomidorki w połowie marca posieję, bo nie mam szklarni, a do tego czasu za mocno mi się wyciągną! i w tym roku sieję tylko karłowe odmiany
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Tess 23:53, 16 lut 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Chyba jutro pociacham moje hortki.
Dobrą masz rękę do roślin.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Makao_J 10:28, 17 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Matka napisał(a)
Warzywnik w tym roku będzie moim priorytetem. Stawiam na warzywa. Narazie posialam pomidory San Marzano. Reszty nasion jeszcze nie posiadam

No to mamy ten sam cel. Też w tym roku przygotuję sobie warzywnik w skrzyniach. Ale jeszcze w tym sezonie nie będę nic siała. Na razie chcę przygotować dobrze podłoże i ładnie obrobić dookoła by pasowało do otoczenia.
Będę podpatrywać u Ciebie i może czegoś ciekawego się dowiem na przyszły sezon
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Matka 19:55, 17 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
kitek81 napisał(a)


jest jeszcze czas, kupisz nasionka lub rozsadę
ja pomidorki w połowie marca posieję, bo nie mam szklarni, a do tego czasu za mocno mi się wyciągną! i w tym roku sieję tylko karłowe odmiany


O karlowych nie pomyślałam, są faktycznie lepsze.
____________________
U Matki
Matka 19:56, 17 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Tess napisał(a)
Chyba jutro pociacham moje hortki.
Dobrą masz rękę do roślin.


Nie tak dobra jak Twoja
____________________
U Matki
Matka 19:57, 17 lut 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Makao_J napisał(a)

No to mamy ten sam cel. Też w tym roku przygotuję sobie warzywnik w skrzyniach. Ale jeszcze w tym sezonie nie będę nic siała. Na razie chcę przygotować dobrze podłoże i ładnie obrobić dookoła by pasowało do otoczenia.
Będę podpatrywać u Ciebie i może czegoś ciekawego się dowiem na przyszły sezon


Tez chciałam skrzynie, ale chyba prędzej sama zrobię niż mój Ślubny się za nie zabierze poza tym na moja bandę skrzynie byłyby zbyt małe! My dużo jemy, hehe
____________________
U Matki
Margo 20:42, 17 lut 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Matka napisał(a)


O karlowych nie pomyślałam, są faktycznie lepsze.


Ja z karłowych zrezygnowałam. Fakt, są niewielkie Ale i tak podwiązac trzeba, bo pod ciężarem owoców się kładą. A do tego z racji zagęszczania owoców i liści na niewielkim krzaczku najszybciej łapały zarazę, mimo przerzedzania liści. Także u mnie tylko wysokie odmiany królują ☺
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies