Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kawa 07:57, 06 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia przepiękne piwonie i montany nadal cudne
mnie u mnie zachwyca mayleen, rubens ma się wu mnie srednio na razie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kasiek 12:18, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hankaandrus_44 napisał(a)
Szał z fenkułem w parze! Cudne fotki. Buziam,


Haniu, i ja go juz bardzo lubieDziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 12:26, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Z piwonii u mnie obecnie białe biją wszystko na głowę


Dana Mam, mam, mam i wiecej miec bede Moje biale pieknie sie prezentuja na tle czarnego muru, w fenkule, zapachowo, magicznie i stylowo Musze jeszcze usiasc i poplanowac ich pory kwitnienia, tak, by od wczesnej wiosny do ...Jak najpozniej ciagle kwitly. Zdjecie mojej, pozniej
____________________
Bawarka
Kasiek 12:38, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kawa napisał(a)
Kasia przepiękne piwonie i montany nadal cudne
mnie u mnie zachwyca mayleen, rubens ma się wu mnie srednio na razie


Kama, tez jestem zdania ze Mayleen o glowe bije Rubensa W okresie kiedy odkrylam Rubensa, nie bylo innych, wiec cieszylam sie tym, co mam. Teraz juz, sa w sprzedazy rozne odmiany i te, kupuje i sadze Mayleen zachwyca przede wszystkim zapachem, jest cudowna...Mam ja posadzona przy oknach sypialni i po drugiej stronie domu- przy oknach kuchennych Sa piekne odmiany...Jestem na etapie, otulania ogrodu Montanami...W tym roku, niestety - tych najmlodszych Montan nie obfocilam, trudno, ale za rok...I to cieszy, bo wiem ze bedzie spektakl A Rubens?...Jak stary dobry duch w moim ogrodzie...
____________________
Bawarka
Kasiek 13:21, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Doczekalam sie i ja...



Resztki ciemiernikow

I takie tam


Cos mi sie wydaje, ze uchwycilam czarna pszczole Fotki, jakie sa takie sa, ale saNie zdazylam ustawic aparatu...
____________________
Bawarka
Kasiek 13:25, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


Takie widoki ciesza, bocianow mamy bardzo duzo

____________________
Bawarka
ElzbietaFranka 16:09, 06 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13862
Kasiu tak to jest czarna pszczoła ma opalizujące granatowe skrzydła. Nie wolno ich zabijać. U mnie też była, ale nie zrobiłam fotki.


Kasiu piękne piwonie i dużo ich. Pszczela kolejka do pyłków - cudowne.
Montana przepiekny jeszcze kwitnie?


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 19:36, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu tak to jest czarna pszczoła ma opalizujące granatowe skrzydła. Nie wolno ich zabijać. U mnie też była, ale nie zrobiłam fotki.


Kasiu piękne piwonie i dużo ich. Pszczela kolejka do pyłków - cudowne.
Montana przepiekny jeszcze kwitnie?




Elu wiem Ostatnio, cos calkiem przypadkiem przeczytalam o czarnej pszczole,jest pod ochrona Przez wiele lat nie bylo jej w Polsce, wymarla, a ostatnio znowu sie pokazala, tu rowniez i to cieszyAle jak mi takie wielkie cos, z glosnym fruuuu przelecialo kolo nosa, nie bylam...hm...szczesliwa Jest duza i dosc glosna
Piwoniowa kolekcja sie powieksza, mam ich okolo 60 sztuk i dalej szukam i bede zamawiac i sadzic Jak sie za mocno rozrosna, bede rozdzielac i sadzic na polu, na ziemi niczyjej- juz to uzgodnilismy z naszym urzedem Wiele osob ma nadwyzki roslin, czasami nie wiadomo co z nimi robic, wiec bedziemy sadzic w polu, fajny pomysl Ludzie naprawde sie angazuja, super Montany tak, jeszcze kwitna, chociaz juz bardzo, bardzo skromnie, mysle ze porzadniejszy deszcz zalatwi reszte kwiatow. W tym roku bardzo wczesnie zakwitl, dluuuugo kwitnie, moze dlatego ze dosc chlodno bylo.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:46, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kolejne zaleglosci
Mialam dosyc, tych wiszacych siateczek z kulkami pokarmowymi dla ptakow...Kupilam za grosze kilka ...trzepaczek i powsadzalam tam kulki Ptaki, nie dosc ze moga fajnie sie przytrzymac, to napewno nie zaczepia sie pazurkami w te okropne siateczki...Gdzies w internetach widzialam taka fotke...Sikorka pazurkami zaplatala sie w siatce i zdechla...Wiec im wymyslilam karmik- taki inny

I dalej

Wodne ladnie sie rozrastaja



Botwinka baardzo pozno posadzona...Ale nic to- wazne ze bedzie





____________________
Bawarka
Kasiek 19:49, 06 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762




Moje biale pieknosci Kolejne odmiany jeszcze w pakach.


I kolejna, kwiaty ma ogromne, piekne, widac ja z daleka
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies