Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 22:53, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
eda napisał(a)


Jeju jakie cudownosciiii i pionie i lilie iiii pciołyyy pradawneeee!!!


Edytko, znalazlam nawet gdzie ta pciola mieszka gdzies, w ktoryms aparacie mam fotke, musze poszukac
____________________
Bawarka
Kasiek 22:56, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
justa35 napisał(a)
Kasieńko jesteś mistrzynią w robieniu zdjęć - jak dla mnie niedoścignioną. Do tego masz cudne modele. Zachwycam się każdym zdjęciem, każdą roślinką, każdą pszczółką, żuczkiem - z wyjątkiem szkodników I pozwolisz, że będę tu bywać i się zachwycać a może i nękać o rady.


Justa, za tak mile slowa, bardzo dziekuje Bywaj i nekaj chociaz wiem,...ze i Ty masz piekny ogrod, wiem, no przeciez wiesz ze wiem
____________________
Bawarka
Kasiek 23:03, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
zawitka napisał(a)
Niesamowite te rubensy i montany u Ciebie Ja swego rubensa załatwiłam Musiałam go wyciągnąć z kraty bo będę przestawiać kratę to ten najstarszy ,więc w tym roku miał mało kwiatów ale rośnie i czekam jak się rozwinie .Pozdrawiam .


Zawitko,mojego ( tego jednego z pierwszych) musialam wykopac i..Wyrzucilam go na kompostownik...Zapomnialam o nim. Po pewnym czasie, okazalo sie, ze on rosnie dalej...Poszlam po rozum do glowy i ...posadzilam go z powrotem ( zdjecia obcietego rubensa pokazywalam wczesniej) I co? Rosnie i kwitl.
Kilka nowych odmian, kwitlo w tym roku paroma kwiatkami, niestety, nie bylo mnie w tym czasie w domu, nie mam fotek. Ale, pokaze za rok jakie pieknosci montanowe kupilam
____________________
Bawarka
Kasiek 23:10, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
I taka sprawa Do zakatka Spa, kupilam ozdoby. W tym roku zrobie go w kolorach zlota i bieli...Z mnostwem bialych swiec



Ogrodowo...W tym roku, pojawil sie u mnie skrzyp, i to tak w wiekszej ilosci. Jako ze pojawil sie w czesci nieuzywanej ogrodu, nie rozpaczam Pije go i uzywam do kosmetyki



I siup, idziemy dalewj
____________________
Bawarka
Kasiek 23:29, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kolejne piwonie



I tak, u mnie, nie mam z nimi najmniejszego problemu, sadze co chwila nowe odmiany, w gline, w moja zwirownie...I kwitna Jesienia wykopalam jedna z nich z zamiarem przesadzenia w inne miejsce i...Na chwile wsadzilam do szklarni...
Przypomnialam sobie o niej wiosna...Ulala...Ogrodniczka jak sie patrzy... Posadzilam i ... Zakwitla Mam tez, od jesieni do dnia dzisiejszego, piwonie w wielkim wiadrze...Tez sie biedulka nie moze na swoje miejsce doczekac...Rosnie i kwitnie
Zeby nie byc goloslownym

Obiecalam jej dzisiaj, ze w przyszlym tygodniu ja ladnie posadze do ogrodu I wlasnie, sadzenie. Swoje piwonie sadze bardzo plytko, plytki dolek, taki, aby tylko ledwo ledwo weszla karpa i przysypuje ziemia. Lub zwirkiem...Oj, tym co mam pod reka Nigdy nie nawozilam, odnosze wrazenie, ze one tego nie potrzebuja, nie lubia. Czasem liscie obcinam jesienia, czasem wiosna, w zaleznosci od czasu jakim dysponuje. I tyle...Kwitna u mnie cudownie...Mam 60sztuk, kolejne zamowione, kolejne bede zamawiac Jak sie wszystkie ladnie rozrosna, bede dzielic i sadzic w ,, nadwyzkowe miejsce,, w naszej oadzie I wymieniac na inne odmiany







____________________
Bawarka
Kasiek 23:33, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Maxima rosnaca w wiadrze...

____________________
Bawarka
Kasiek 23:35, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762




____________________
Bawarka
Kasiek 23:38, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Jeszcze kilka w pakach

I kolejne pachnidelka)



____________________
Bawarka
Kasiek 23:45, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762






A co a jak, pokrzywe tez mam i tez ja pije i jem
____________________
Bawarka
Kasiek 23:50, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sa tez truskawki i poziomki


Obrodzila tez magi, lubie ja do sosow i zup


I wreszcie ruszylo Ucho slonia Kilka miesiecy nic sie nie dzialo, w sumie, stracilam juz nadzieje ze wogole cos wyrosnie. I prosze, z ogromnej bulwy, ruszylo


____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies