Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

antracyt 19:32, 29 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Siła wiosny
Przebiśniegi w podobnej fazie mam w domu w doniczce.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anpi 20:00, 29 sty 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Ależ cudne piwonie i bukieciki!!! Na jakiś wiosenny też mam ochotę, chyba polecę jutro do kwiaciarni
U Ciebie już przedwiośnie??? U mnie jeszcze z pod śniegu nie widać kawałka ziemi
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kasiek 18:16, 30 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
antracyt napisał(a)
Siła wiosny
Przebiśniegi w podobnej fazie mam w domu w doniczce.


Oj, chyba jeszcze troszke na nia poczekamy A wiesz, ze chcialam go sobie wykopac i przeniesc do domu Myslalam o dekoracji z mchu, ale...Szkoda mi sie go zrobilo, to ten pierwszy, jedyny, niech sobie rosnie w ogrodzie
____________________
Bawarka
Kasiek 18:20, 30 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
anpi napisał(a)
Ależ cudne piwonie i bukieciki!!! Na jakiś wiosenny też mam ochotę, chyba polecę jutro do kwiaciarni
U Ciebie już przedwiośnie??? U mnie jeszcze z pod śniegu nie widać kawałka ziemi


Ania, u mnie wszystko zamkniete, wiec z takimi zakupkami musze jeszcze poczekac, trudno...Ciesza tulipanki kupione w Netto
Jeszcze niedawno bylismy zasypani sniegiem, wystarczylo pare godzin i duzo deszczu, aby wszystko stopnialo, ale, zima jeszcze wroci i wroci snieg.
____________________
Bawarka
Alija 20:09, 30 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Kasiek napisał(a)

Kasiu! W Twoim ogrodzie byłam już bardzo dawno temu i zachwyciłam się powojnikiem górskim. Nawet sobie takiego kupiłam, ale niestety nie przeżył. Cieszę się, że dzięki Twoim odwiedzinom znowu do Ciebie trafiłam, bo jest tu co oglądać.
Zimę macie po prostu baśniową. Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:25, 30 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Kasiu! Zapomniałam napisać o piwoniach, cudne są. Miło pooglądać takie zdjęcia, gdy za oknem zima.

Mój syn też trochę morsuje.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasiek 17:32, 04 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Jeszcze ciesza...
____________________
Bawarka
Kasiek 17:38, 04 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Alija napisał(a)

Kasiu! W Twoim ogrodzie byłam już bardzo dawno temu i zachwyciłam się powojnikiem górskim. Nawet sobie takiego kupiłam, ale niestety nie przeżył. Cieszę się, że dzięki Twoim odwiedzinom znowu do Ciebie trafiłam, bo jest tu co oglądać.
Zimę macie po prostu baśniową. Pozdrawiam cieplutko!


Witaj Alija, dziekuje z mile slowa i zapraszam Smuca wiesci o rubensie, to taki piekny powojnik...Niestety, zdobyl duza popularnosc i ogrodnicy zaczeli go za szybko rozmnazac. Wielokrotnie widzialam malenstwa stojace gdzies w marketach, a takie, maja male szanse na przezycie.
____________________
Bawarka
Kasiek 17:42, 04 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Alija napisał(a)
Kasiu! Zapomniałam napisać o piwoniach, cudne są. Miło pooglądać takie zdjęcia, gdy za oknem zima.

Mój syn też trochę morsuje.


Oj tak, cudowne i bardzo wdzieczne, moglabym godzinami na nie patrzec i zachwycac sie ich uroda
Masz morsiatko w domku
____________________
Bawarka
Kasiek 17:48, 04 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
W domku, oprocz pieknych, bialych i pomaranczowych tulipanow


Rosna pierwsze cytrusowe owocki

Do zapachu cytrusow, dolacza anginka( znam tylko pod ta nazwa)

A tyly zabezpiecza kardamon w objeciach miety...

I te zapachy roznosza sie po calym domu...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies