Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój przystanek:Szkocja

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój przystanek:Szkocja

monteverde 12:59, 07 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Atanka śliczne te anemony za bukszpany zapłaciłaś faktyczny "pryszcz" nasadzenia masz super a jak tam pomidory? oj chyba już jesteś w Polsce?)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:11, 16 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Atanka byłaś w P. i się nie odezwałaś a myśmy mieli zjazd u mnie

Czy masz taki problem ze swoją żurawką?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:15, 16 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Atanka napisał(a)

zielono nam.



Jak ja lubię te klimaty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 01:40, 13 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Atanka, jak tam jesień u Ciebie?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Atanka 19:57, 14 gru 2011

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Aniu, z żurawkami, jak chyba piałam u Danusi, miałam duże problemy i z tego co narazie widzę przetrwają chyba tylko te z donic. o ile przerwają zadołowane w mojej szkockiej ziemi
żurawki podsychały mi po bokach, marniały w oczach, gniły korzenie.

czytam Ogrodowisko bardzo regularnie tu nic się nie zmieniło. więc po łebkach znam perypetie. byłam w kraju w lipcu, a Ty Aniu miałaś zjazd późną jesienią, dlatego moja nieobecnoć jest usprawiedliwiona hehe
na tegoroczne lato przypadł pierwszy trymestr mojej ciąży hihi więc trochę zaniedbałam ogród, bo czułam się potwornie. ale jesienią zrobiłam kilka zmian w ogrodzie i coraz bardziej mi się podoba. ostatnie tulipany sadziłam w tym tygodniu w ogólnej liczbie 100 sztuk, plus moje zeszłoroczne- tyle że te to już do donic na taras. liczę że wraz z wiosną z nowym Maluszkiem,będzie pięknie. bo lato moze być ciężkie hehe.
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
hanka_andrus 20:35, 14 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Agnieszko ,trzymam kciuki za Ciebie i dzieciątko! A ogród poczeka...na was!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Atanka 21:23, 14 gru 2011

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Haniu, dziękuję. jakoże każdy wiek ma swoje prawa i obowiązki, myślę że na ogród przyjdzie czas po czterdziestce ech
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Gardenarium 21:45, 14 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najważniejsze przed Tobą, ogród doczeka się swojej kolei.
Odzywaj się troszkę, będzie nam raźniej

Wiesz, że w lipcu od 1 do 9 będziemy w Norfolk? Sporo osób z Ogrodowiska
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 23:01, 14 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Atanka napisał(a)
Aniu, z żurawkami, jak chyba piałam u Danusi, miałam duże problemy i z tego co narazie widzę przetrwają chyba tylko te z donic. o ile przerwają zadołowane w mojej szkockiej ziemi
żurawki podsychały mi po bokach, marniały w oczach, gniły korzenie.

czytam Ogrodowisko bardzo regularnie tu nic się nie zmieniło. więc po łebkach znam perypetie. byłam w kraju w lipcu, a Ty Aniu miałaś zjazd późną jesienią, dlatego moja nieobecnoć jest usprawiedliwiona hehe
na tegoroczne lato przypadł pierwszy trymestr mojej ciąży hihi więc trochę zaniedbałam ogród, bo czułam się potwornie. ale jesienią zrobiłam kilka zmian w ogrodzie i coraz bardziej mi się podoba. ostatnie tulipany sadziłam w tym tygodniu w ogólnej liczbie 100 sztuk, plus moje zeszłoroczne- tyle że te to już do donic na taras. liczę że wraz z wiosną z nowym Maluszkiem,będzie pięknie. bo lato moze być ciężkie hehe.

Atanko cieszę się, że się odezwałaś, no i ta wspaniała wiadomość o maluszku dbaj o siebie , to teraz najważniejsze , no i od czasu do czasu wrzuć kilka słów i jakiej fotki, u mnie też wypadły dwie żurawki, jedna Marmalade a druga och teraz nie pamiętam, kupi się następneZjazd się odbył było superowo pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Atanka 23:53, 14 gru 2011

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Danusiu, dokonałaś przewrotu także w mojej głowie i mogę Ci tylko dziękować każdego dnia za wspaniałe inspiracje i rady.
jesteś wspaniała!

a Norfolk?...hmm, mąż mi podpowiada że to jakieś 800 km stąd...
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies