Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój przystanek:Szkocja

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój przystanek:Szkocja

Gardenarium 23:33, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cieszę się z kulkowania Ładne trawki, u mnie takie same
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 00:36, 17 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Agnieszka, ale się dzieje w ogródeczku kuleczki super, a róże, ech....., byłaś w P., obejrzałam wszystkie fotki, dużo nasadzeń fajnie wszystko wygląda, pokaż jeszcze trochę zdjęć u nas zimno i mokro pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 00:54, 17 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Hello,
Ależ mnie tu dawno nie było-a szukałam Ciebie

Mam kilka pytań:
1. Jak tam maluszek?ile już ma?
2. Piękne żurawy-gdzie takie kupujesz?bo nie wierzę, zę Szkocja takei cuda też ma???i jak je zimujesz-czciałąm zapytać-ale głupia ja zapomnaiłąm,z ę zimy u Was to nie zimychyba, że anomalie pogodowe i Szkocyję dopadły??
3. Co to za czerwona-bardziej bordowa czy czekoladowa trawka przy ścieżce u Ciebie?czyżby to Red Bayron?nie może być!
4. A róże!!!-no CUDO poprostu!!tfu,tfu....ślicznostkijak drogie są u Was?ciekawam tylko
____________________
U Matki
Lena 08:00, 17 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj
Masz piękny ogród,śliczne zdjęcia i mam niedosyt - pokaż więcej
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Atanka 09:41, 17 lip 2012

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Gardenarium napisał(a)
Cieszę się z kulkowania Ładne trawki, u mnie takie same


U mnie taka mała próba traw. Wsadziłam je jesienią, przezimowały pięknie, ale późną wiosną wyszły jakieś brązowe przebarwienia na kilku. wczesna wiosna była bardzo sucha, potem już cały czas pada
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Atanka 09:53, 17 lip 2012

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Aniu, nowe nasadzenie robiłam jeszcze jesienią z Maluszkiem w brzuszku. Teraz w ogrodzie pracuję niewiele. choć wczoraj - jak widać na zdj.- strzygłam bukszpany Szczyt kwitnienia róż wypadł 2 tyg. temu. było cudnie. ale miałam małą depresję z powodu deszczu, lało i lało...wiec nawet aparatu do ręki nie wzięłam. ale będą powtarzały kwietnienie
U nas lato to jak pisałam ok. 13 stopni i to się nazywa zimno...
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Atanka 10:03, 17 lip 2012

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Bogda napisał(a)
Hello,
Ależ mnie tu dawno nie było-a szukałam Ciebie

Mam kilka pytań:
1. Jak tam maluszek?ile już ma?
2. Piękne żurawy-gdzie takie kupujesz?bo nie wierzę, zę Szkocja takei cuda też ma???i jak je zimujesz-czciałąm zapytać-ale głupia ja zapomnaiłąm,z ę zimy u Was to nie zimychyba, że anomalie pogodowe i Szkocyję dopadły??
3. Co to za czerwona-bardziej bordowa czy czekoladowa trawka przy ścieżce u Ciebie?czyżby to Red Bayron?nie może być!
4. A róże!!!-no CUDO poprostu!!tfu,tfu....ślicznostkijak drogie są u Was?ciekawam tylko


Bogda,
Alexander ma 4 miesiące i jest najsłodszym dzieckiem na świecie
Żurawki są piękne, prócz tych co złapały mączniaka i nie podniosły się. ale zakupiłam je w centrum gdzie mają 5 letnią gwarancję!więc raczej nie będzie problemu. prawdą jest że zima w tym roku była nawet łagodniejsza niż zwykle i tak nawet róży w donicy nie nakryłam. a turzyce (te jasnozielone carex elata bodaj) wnosiłam przy większych mrozach do korytarza w domu
Czekoladowa trawa do Uncinia rubra. nie polecam bo łatwo podmarza(zimowała w gruncie, narażona na tutejsze wiatry). i brzydko się prezentuje wiosną.
za róże doniczkowane od D. Austina płaciłam 15 funtów 2 lata temu.
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Atanka 10:05, 17 lip 2012

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Lena napisał(a)
Witaj
Masz piękny ogród,śliczne zdjęcia i mam niedosyt - pokaż więcej

Lena, dziękuję za miłe słowa. jak tylko znajdę czas, powrzucam co nieco.
ale głównie to ja zajmuję się żonglowaniem pomiędzy czteromiesięcznym synkiem i 4,5 letnią córeczką
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Lena 10:13, 17 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
ooo to wszystko tłumaczy - gratulacje

Córeczka pomaga czy odwrotnie?
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Atanka 11:07, 17 lip 2012

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Dzięki Lenko( to Twoje prawdziwe imię?mam obsesje na jego punkcie za zrozumienie, że ostatnimi czasy to dzieci zajmują najwięcej serca i czasu.Wiesz coś na ten temat?
Julii zajęło kilka miesięcy zanim zaakceptowała że jest ktoś jeszcze, ale teraz uwielbia bratka( tak go nazywa) ponad miarę i chętnie zajmuje się nim, bawi, a Alexander odwdzięcza się jej uśmiechami i odwazjemnioną sympatią




____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies