Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Waclaw 16:29, 07 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Siły w pokonywaniu złych zdarzeń życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
oliwka 17:14, 07 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
buziaki Irenko i ściskam Cię mocno, bo tylko to mogę zrobić ...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Gruszka_na_w... 18:37, 07 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
Irenko, odbierz priv.
Ściskam mocno i zostawiam ciepłe myśli.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:16, 07 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Irenko, strasznie dużo się na Ciebie wali... Ogromnie Ci współczuję i wiem, jak trudno jest być silnym, kiedy człowiek nie ma siły na cokolwiek... To, co mogę - to wspieram Cię myślami i przesyłam cały zapas dobrej energii, może się przyda...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 19:52, 07 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Boziu ile złego na jednegoRozmnożyły się kłopoty strasznie, a wydawałoby się, że gorzej być nie może..... Irenko mocno przytulamy Was Oboje. Bardzo ciężki czas nastał w Waszej rodzinie Wiem, że jesteś mocną kobietą z niejednym sobie w życiu poradziłaś, ale może trzeba jednak pomyśleć o jakiejś pomocy na co dzień.... Osobą stale leżącą bardzo trudno jest się opiekować, mój dziadziuś rok leżał też po udarze był, dostał go w szpitalu do którego go zawiozłam z bratem bo w domu upadł, w szpitalu okazało się, że upadł bo miał zawał. Zawiozłam do szpitala człowieka z którym o wszystkim mogłam porozmawiać, a jak odbierałam to trzeba było karmić i nie wiedział kim jestem i gdzie on jest
Bardzo bolesne jest patrzeć na co dzień i nie móc pomóc kochanej osobie.
Przykro mi bardzo, zadbaj o oko, mam nadzieję, że szybko do zdrowia wrócisz chociaż Ty Kochana. Dużo siły życzymy na najbliższy czas, oprócz łóżka pomyśl o materacu przeciw odleżynowym koniecznie. Może pielęgniarka środowiskowa mogłaby przychodzić pomóc umyć mamę i oklepywać. Nie wiem co doradzić, jak pomóc.......
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 00:31, 08 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Współczuję w tym trudnym czasie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Monia81 08:50, 08 mar 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Irenko ściskam mocno, współczuję bardzo...dużo sił w tym ciężkim czasie Wam życzę...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ewa777 12:51, 08 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18467
Irenko, bardzo trudny okres przeżywasz. Zbyt dużo trosk, zmartwień i bólu. Życzę dużo siły i zdrowia dla Ciebie i Twojej mamy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 14:19, 11 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9601
Irenko, moja mama leżała dwa miesiące przed śmiercią. Odleżyny zaczęły się robić bardzo szybko, mimo przewracania i smarowania. Szybko kupuj materac przeciw odleżynom. Są kremy. Nie dzwigaj jej sama jak nie musisz. Ja sobie załatwiłam tym kręgosłup bardzo szybko. Są pieluchomajtki, bardzo potrzebne, podkłady, przenośna toaleta, ale to jak jest sparaliżowana raczej nie potrzebna.
ŁÓżko można wynająć, przywiozą i sami złożą, pomogą mamę przenieść.
Rękawiczki jednorazowe potrzebne. Boże wszystko to przeżywałam rok temu.
Współczuję Irenko, to strasznie ciężki czas.
Zgłoś się do hospicjum, mają tam lekarzy którzy przychodzą do domów, pielęgniarki.
Wszystko Ci pomogą.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
BKosimkArt 14:31, 11 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ile na jednego człowieka może spaść znienacka... przykro mi bardzo, ściskam i trzymam kciuki za zdrowie mamy i Twoje oczywiście.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies