Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:05, 12 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
JoannA napisał(a)
Na 100% da radę

No to nie jest dobra wiadomość
Joasiu, ja już dwa lata próbuje coś z ta katalpą zrobić ale eM się uparł i nie mogę jej ruszyć. Teraz może mi się uda więc jeśli na 100% odbije to .... znowu nici
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:08, 12 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Na wszelki wypadek nie obserwuję, młody grujecznik zmarzł drugi raz i nie chcę się stresować czekają aż dojdzie do siebie

Grujecznik złapały trochę na końcówkach gałązek ale nie powinno to wpłynąć na całą roślinę. Tak samo klony palmowe.
Najgorzej Katsura bo to już drugi raz w tym roku. Czas pokaże jak to zniosły, tez się przestałam przejmować.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:10, 12 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)


he, he, he
ja tak obserwuję żółtego jałowca przy furtce - wydaje mi się, że usycha

Ale biedne te roślinki, szkoda, ze tak mało szczęścia maja
Ale jesteśmy wredne, cieszymy się z cudzego nieszczęścia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
JoannA 18:11, 12 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Wiem Jolu jakie masz zamiary względem katalpy
Może kiedyś Twój mąż dojrzeje do tego aby ją usunąć. Ja już z moim doszłam do porozumienia w sprawie naszej katalpy i eksmisja się odbędzie tylko nie wiem kiedy
W jej miejsce pójdzie grabik, który czeka na miejscówkę w donicy już 2 rok.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
AgataP 18:18, 12 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
jolanka napisał(a)

No to nie jest dobra wiadomość
Joasiu, ja już dwa lata próbuje coś z ta katalpą zrobić ale eM się uparł i nie mogę jej ruszyć. Teraz może mi się uda więc jeśli na 100% odbije to .... znowu nici


A czemu chcesz się jej pozbyć Joluś? nie pasuje Ci czy masz coś innego zaplanowane w tym miejscu?

Widziałam, zazdroszczę wiosennego wypadu do Danusi, liczę że jak wróci z Anglii to poda kolejne daty drzwi otwartych
____________________
Z Pszenicznej...
anpi 11:26, 14 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Cudne tulipanowe kadry z Twojego ogrodu
Do Danusi sama chętnie bym się wybrała po raz kolejny.Takie ogrody mobilizują do działania...ale bez przesady z tym zoraniem własnego ogrodu...
Łatwo Ci przychodzi mobilizacja do wszelkich wyjazdów ,to może zawitasz kiedyś w moim malutkim ogródeczku?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
m_gocha 20:55, 14 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
jolanka napisał(a)

Arboretum w Rogowie, wystawa tulipanów w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi i jeszcze
ogród pokazowy Danusi Ho, ho! I to wszystko w jeden weekend majowy
Super miałyście wyprawy. Z fotek widzę że warto było

A Twoje łany tulipanowe piękne - szczególnie ten zestaw
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
frezja 21:20, 14 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Super wyprawa. Wpadnij do mnie na tulipany z mojej wyprawy.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jolanka 19:25, 15 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
JoannA napisał(a)
Wiem Jolu jakie masz zamiary względem katalpy
Może kiedyś Twój mąż dojrzeje do tego aby ją usunąć. Ja już z moim doszłam do porozumienia w sprawie naszej katalpy i eksmisja się odbędzie tylko nie wiem kiedy
W jej miejsce pójdzie grabik, który czeka na miejscówkę w donicy już 2 rok.

Mam podejrzenie, ze katalpa jednak padła. Nic nowego nie wypuszcza a te malutkie listeczki, które załapały się na przymrozek są czarne.
Niestety magnolia, ta nowa na rabacie regałowej tez nie wygląda dobrze. Te to bym żałowała, chociaż pomyłkowa się okazała

Ooooo, to nie tylko ja w donicach trzymam zadołowane u mnie tak klon tatarski czeka w kolejce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:30, 15 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
AgataP napisał(a)


A czemu chcesz się jej pozbyć Joluś? nie pasuje Ci czy masz coś innego zaplanowane w tym miejscu?

Widziałam, zazdroszczę wiosennego wypadu do Danusi, liczę że jak wróci z Anglii to poda kolejne daty drzwi otwartych

A bo jakiś taki kulasik mi się trafił, poza tym chcę mieć fajną przesłonę na tarasie a ona liści nie ma do czerwca, później też szybko traci. Poza tym te ogromne liście, które bardzo mi się podobają i to jest w niej na tak, po każdym deszczu, silnym wietrze są podziurawione.
Wolałabym w tym miejscu (południe, patelnia i otwarty teren dla wiatru i mrozu coś lepszego

Fajnie było podczas wojaży ale zimnoooo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies