Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

ElzbietaFranka 12:18, 15 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
jolanka napisał(a)


U mnie Gosiu dzisiaj bylo ich kilkadziesiąt
Oblepiały wprost szałwie.






U mnie te same motyle na kocimiętce. Jest bitwa z małymi trzmielami. Jak idę przy kocimiętce to tak jak u ciebie chmara tych pomarańczowych motyli i innych bzykow. Fruczaki też się uwijają.
Już nie długo będą u mnie kwitły budleje mam 5 szt będzie zmiana warty w motylach.
Jolu pięknie wszystko kwitnie u ciebie starasz się aby tak było. Nie widać meczarni. Wiem że te upały nie służą dobrze roślinom można podlać ale parasoli wszędzie nie rozstawisz. Żar się leje z nieba każdego dnia w centrum i wschodzie Polski. Czy zachód i Pomorze Polski to rozumie?
Codziennie z nieba po 45 stopni wszystko się gotuje.
Siedzę pisze i nogi moczę. Mam nóżki tak rozpalone, jak wkładalam do zimnej wody to szok.
Kurza stopą kiedy to się skończy.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 14:35, 15 cze 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Jolu, ale pięknie ujęcia zaserwowałaś
Ćma nie dotarła - nie daj Boże ?
U mnie te motyle też chmarami latają - super to wygląda,
ostatnio poszperałam czemu jest ich tak dużo i przyczyna okazała się banalna - maj był bardzo deszczowy i nie kosili rowów i innych pasów zachwaszczonych, w związku tym gąsiennice miały się na czym wyżywić
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
UrsaMaior 19:36, 15 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Jola. Dlaczego ja Ciebie nie widzę na Whatsappie?
____________________
ogród pod lasem
Bogdzia 17:34, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jolu spóźnione o jeden dzień ale za to bardzo szczere zyczenia wszelkiej pomyślnosci i radosci z ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
katel 19:30, 16 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Jolu jakie masz cudowne róże a jakie clematisy . Wszystkiego najlepszego z okazji imienin .
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gruszka_na_w... 21:52, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Bogdzia napisał(a)
Jolu spóźnione o jeden dzień ale za to bardzo szczere zyczenia wszelkiej pomyślnosci i radosci z ogrodu.


To ja się przyłączę do życzeń Bogdzi! Serdeczności ślę!

Róże masz przepiękne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ewsyg 22:29, 16 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Jolu, buziaki imieninowe
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gosiek33 06:04, 17 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Wszelkiej najlepszości i pięknego ogrodu życzę imieninowo
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Poppy 11:51, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
jolanka napisał(a)

niestety, wszystko zależy i od pogody i od miejsca i od podkładki. Poza tym czasami w pierwszym roku kwiaty wyglądają zupełnie inaczej niż kiedy się już zadomowią. A czasami jest tak, że na metce co innego a na krzaku coś innego
Zobaczymy

Acrpolis posadziłam razem z dwiema sztukami Lovely Green. Poza nimi na rabacie są Eisvogel, Desdemona i Lichfield Angel. Do tego jeżówki, lawenda i trochę traw.


No wlasnie, tyle ze czasami ciezko zdecydowac, czy to metka nawalila, czy roslina sie zbiesila U mnie dziewczyny orzekly rok temu, ze pashmina to na pewno nie pashmina, a w tym roku wyglada zupelnie inaczej, jak pashmina wlasnie

Dzieki za liste roslin wokol Acro. lovely green? Nie mam jej niestety,a szkoda.

Ogrod nie wyglada na wymeczony upalem, jestes dobra w podlewaniu.
i spoznione zyczenia imieninowe, Jolanko
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
jolanka 20:34, 17 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mala_Mi napisał(a)
Kolejna co robi piękne zdjęcia .. ja tak szast prast byle jak i byle czym... aż mi głupio ..

No tak, na pewno nie zdjęciujesz byle czego, no i ja nie zauważyłam Aniu u Ciebie niczego co byłoby „byle”
Za komplement bardzo dziękuje
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies