Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

mrokasia 09:52, 22 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)


Hakone Ci kwitnie na fioletowo???


A na poważnie, weź no cyknij i wklej zdjęcie tej części, w której wczoraj rozmawiałyśmy - tej od bramy zapasowej. Może coś tu się wspólnie uradzi? Nie masz tam okna na górze by zrobić zdjęcie z góry?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 10:56, 22 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jola, raz jeszcze dziękuję za zdjęcia u Kwartecika Szkoda, że znów się nie spotkałyśmy, ale w takim razie jeszcze wszystko przed nami
Twoje róże cudne, nie marudź Na kwitnącego kousę to ja jeszcze muszę poczekać, niestety, pooglądam Twojego
A ten krwiściąg to pamiętasz może, jaki to jest? bo taki mi się marzy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 11:05, 22 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Miałam ochotę na Eisvogel - niestety zabrakło. Ciekawa jej jestem, pokazuj jak się będzie rozwijać, może jeszcze gdzieś ją dopadnę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kasya 11:07, 22 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41821
Mgduska napisał(a)
Miałam ochotę na Eisvogel - niestety zabrakło. Ciekawa jej jestem, pokazuj jak się będzie rozwijać, może jeszcze gdzieś ją dopadnę

Potwierdzam ze jest piekna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jolanka 21:16, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
ElaS napisał(a)


No piękny ten dereń. Żałuję, że nie kupiłam. Bardzo ładny krzew

Wypada teraz tylko kupić Co by nie żałować
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:18, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Nowa12 napisał(a)
Śliczne te ujęcia róż. I słońce miałaś tak rzadkie ostatnio .
Ogród Kwartecika cudowny. Mistrzostwo w komponowaniu rabat. Jak można nie założyć wątku? .

Oj tak, brakuje tego sloneczka, oj brakuje.

No widzisz kwartecik jest uparta, też tego nie rozumiem. Potrafi naprawdę stworzyć cudeńka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:18, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
dominika_ napisał(a)
Piękne migawki

dziękuję
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:21, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)


Hakone Ci kwitnie na fioletowo???


A na poważnie, weź no cyknij i wklej zdjęcie tej części, w której wczoraj rozmawiałyśmy - tej od bramy zapasowej. Może coś tu się wspólnie uradzi? Nie masz tam okna na górze by zrobić zdjęcie z góry?

Widzisz jak jestem zdolna, nawet hakone zaszczepiłam bodziszkiem

Kasiu, cyknę na pewno ale muszę ogarnąć do końca pracę zawodową. Wtedy będę mogła się tym zająć. Ba teraz to tylko tak skokowo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:25, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jola, raz jeszcze dziękuję za zdjęcia u Kwartecika Szkoda, że znów się nie spotkałyśmy, ale w takim razie jeszcze wszystko przed nami
Twoje róże cudne, nie marudź Na kwitnącego kousę to ja jeszcze muszę poczekać, niestety, pooglądam Twojego
A ten krwiściąg to pamiętasz może, jaki to jest? bo taki mi się marzy

Nie za ma co
No właśnie, zaległości trza nadrabiać
Muszę marudzić, może wtedy będą lepiej rosły. Kousa wyprowadzałam z małego krzaczka. Niestety jest posadzony w złym miejscu, nie wiem czy jeszcze da radę go przekopać bez uszczerbku na jego urodzie i kwitnieniu
Nazwy tego krwiściągu nie pamiętam, zobaczę czy gdzieś nie zanotowałam. Kupowany w ZP razem z dziewczynami, może one będą pamiętać, zapytam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:27, 23 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mgduska napisał(a)
Miałam ochotę na Eisvogel - niestety zabrakło. Ciekawa jej jestem, pokazuj jak się będzie rozwijać, może jeszcze gdzieś ją dopadnę

Ja mam 3 krzaki, każdy kupowany u innego producenta. Na pewno nie lubi mocnej patelni. Przesadzony w zaciszniejsze miejsce od razu bujnął do góry
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies