Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 22:33, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
zawitka napisał(a)
Pokaż swoją Christę ???????

Spróbuję zrobić Halinko zdjęcie całego krzaka ale one są w środku innych roślin
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:34, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)


cieszy mnie, ze nie wycielam tej sosny, dostalismy zgode od lesniczego na wyciecie, balismy sie ze docelowo zwali nam sie na ogrod ale ostatecznie zostawilismy i ptaki wszelkie maja teraz uzywanie a ja mam piekny widok z okna sypialni i łazienki.

Też zauważyłam, ze ptaszory bardzo lubią sosny, jak w ulu normalnie. Chyba wiedzą co dobre
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:41, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mariposa napisał(a)
Jesteś świetną obserwatorką! Dzięki Tobie pierwszy raz w życiu pełzacza widziałam
A może - zauważyłam
Co do czosnków główkowatych i bzyczków wszelakiej maści - też dzisiaj poczyniłam te obserwacje. Dla mnie to był szok - na żadnym kwieciu nigdy nie widziałam takiej różnorodności owadów w tym samym momencie!

Dzięki za komplement
Często jest tak, ze zauważamy coś wtedy, gdy wiemy jak toto wygląda. Ja zobaczyłam go po raz pierwszy wiosną i od tamtej pory często patrzyłam na te moje sosny licząc na to, że jeszcze raz przyjdzie. Cieszę się, że się udało go sfotografować

Mam wrażenie, ze w tym roku jest o wiele różnego rodzaju owadów. Pewnie pogoda im sprzyja
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:42, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
przez podział, tniesz kępę na wiosnę najlepiej. Ale ja go też na jesieni cięłam, żyje, rozrasta się jak głupi

Dobrze wiedzieć, na pewno spróbuję
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:43, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
pełzacza bym nie zauważyła, nawet jakby przed nosem mi się pojawił na drzewie

Jego słychać, na pewno być zareagowała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:45, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Nie miała baba kłopotu..... piekarnik mi się zepsuł
Chciałam chleb upiec, włączyłam i wywaliło prąd w całym domu. Gniazdko sprawdzone, wszystko w porządku, piekarnik D...pa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nowa12 23:11, 17 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wysoki ci rośnie przetacznik Christa? Mój w tym roku wyskoczył jak nigdy do góry.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
inka74 07:32, 18 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Oj, niedobrze z tym piekarnikiem. U mnie wszystkie awarie jakoś tak w niedzielę się robią
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:55, 18 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
jolanka napisał(a)
Nie miała baba kłopotu..... piekarnik mi się zepsuł
Chciałam chleb upiec, włączyłam i wywaliło prąd w całym domu. Gniazdko sprawdzone, wszystko w porządku, piekarnik D...pa


Współczuję. Mój odmówił współpracy rok temu podczas wyparzania słoików na sok pomidorowy. Miałam go w duecie z kuchenką i musiałam wymieniać całość. Mam nadzieję, że chleb udało się jednak upiec.

Ptaszarnia cudowna. Widok z okna kuchennego na las...ehh...rozmarzyłam się.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasya 22:19, 18 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41853
Jola, musisz do mnie przyjechać na kawkę
Wiesz ze właśnie dopiero znalazłam twoje ciasto w lodowce ?
Taka gapa ze mnie no...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies