Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 06:51, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosik napisał(a)
Witam się w nowym wątku.
Iwonko wybraź sobie, że młode sadzonki tawuły wczesnej zostawiłam na zimę w plastikowych doniczkach. Nie zdążyłam ich zadołować. I przetrwały, mają pączki.
Ładne kuleczki.
Latem w tym zakątku było ślicznie.

Fajnie, że tawuła przetrwałą zimę. Ja tak zostawiłam część trawki w doniczkach, którą dostałam od Gosi, była ekspansywna i ją powsadzałam w doniczki. Teraz patrzyłam, że ładnie odbija
Tawułę w tym roku chyba dokupię, mam trzy sadzonki, a ładne kulki można z niej formować. Chciałabym taką z kolorowymi listkami
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:52, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasya napisał(a)
Śliczne kuleczki bukszpanowe
Trawnik chyba trzeba mocno zmasakrowac wertykulatorem i dosiać
Widziałam w zeszłym roku u sąsiada taki a po miesiącu lub troszkę wiecej Byl Juz cudny

Kasiu, chyba tak zrobię. Poczekam tylko na po świętach...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:53, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dominika11 napisał(a)
znalazłam taką ściągę z kalendarza trawnikowego http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/77-kalendarz-pielegnacji-trawnika

Dominiko, bardzo ci dziękuję za link. Zrzuciłam sobie do zakładek. Muszę chyba wydrukować.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:57, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Juzia napisał(a)
No w końcu coś zielonego....a nie tylko biały gips

Ładna rabatka

Juzia, też się cieszę. W końcu ogrodowo... Tylko dziś znowu mroziło.
Wczoraj wieczorem przyjechał Zbyszek, bo był niedaleko, obszedł ogródek, popatrzył na nowe nasadzenia, a potem wszystkie doniczki z bratkami pochował do domu i się pytał, czemu im zadaję tyle cierpienia na tym mrozie?
No i dobrze zrobił, bo było -5 stopni teraz jest biało od mrozu, ale słoneczko wychodzi
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:58, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Asiuniaa napisał(a)
Ładne kulki a cena jeszcze ładniejsza. Cieszę się , że jaja w końcu wychodzą. Zajrzyj do mnie Iwonka walczę nadal z planem tej rabaty. Myślę o drzewie i jeszcze nowa rabata wzdłuż podjazdu czeka na pomysł. Kulki bukszpanowe kupiłam z gruntu , 2 wsadziłam do donicy na schodach, a reszta czeka na rabatę.

Asiu, byłam u ciebie zobaczyć, ale nie miałam sił myśleć ... Chyba mam przesilenie wiosenne.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:00, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
Z buksikami miałaś niezły fart rabata z lata ... rozmarzyłam się tęsknie już za ciepełkiem i kolorami

Też czekam z utęsknieniem na ciepłe dni. Dobrze, że robimy zdjęcia, można powspominać, porównać ... już niedługo kwiecień, potem maj
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:01, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
inag napisał(a)
Aż mam ochotę sama do Obi się przejechać
A jajo wyszło super! Za pierwszym razem na pewno był za gęsty gips. Mi też się tak robiło jak dawałam za mało wody. Fajnie, ze w końcu odniosłaś sukces Trzymałam kciuki

Ilonko, dzięki.
Widziałam u Ewy pełne jaja z zajączkami, też fajne
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:03, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
jazzy napisał(a)
Jestem! Sama nie wiem czemu dopiero teraz, ale jak mawia Seba "lepiej późno niż później"
Iwonka, samych sukcesów ogrodowych w nowym wątku!

Martuś, tyle osób tu już się wpisało, ze gdyby wszyscy razem tu się powpisywali, nie starczyłoby mi dnia na rewizyty
Fajnie, ze jesteś i dziękuję za życzenia.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:05, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorota123 napisał(a)

Pracowałam nad tymi jajami prawie do północy. ...
Wieczorem wstawię zdjęcia mojej produkcji.

Dorotko, miałaś podobne przygody z jajami, jak ja. Ale fajne ci wyszło. Ja już nie mam czasu na jaja. Dziś okna chcę poczyścić po pracy, tyle, ile dam radę.
Gdzieś mi wcięło wszystkie pisanki z poprzednich lat, a zbierałam co roku robione przez moje dzieci...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:06, 23 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ewa004 napisał(a)
Ja dzisiaj robie ostatnie podejście do jaj ;p
Albo się uda ,albo sie obejdę bez

Te z zajączkami pełne - fajnie wyszły, Ewo
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies