Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 00:06, 25 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Męczy mnie to miejsce. Brakuje obecnie koloru...

Nie wiem co dodać, by kwitło teraz... Potem są jeżówki, rozchodniki, trzcinniki, sesleria heufleriana ... Z boku lawenda za moment zakwitnie ...
____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 06:07, 25 maj 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Tam chyba miałaś margarytki , one teraz kwitną.

Gożdziki teraz kwitną.Na przód rabaty jak znalazł.
Iwk4 06:19, 25 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Miałam margarytki. Pożarły trzcinniki.Usunęłam. I teraz brakuje. Trochę koloru na stałe by się przydało...
Rok temu czosnki dopiero zaczynały i kwitły jeszcze późne tulipany. 22 maja


Nie kłamię. 22 maja wyglądał tak

Teraz jest już po ... I na dodatek żurawki Berry smoth musiałam odmłądzać, po zimie wyglądały strasznie...
____________________
Ogródek Iwony II
06:42, 25 maj 2018
Gratuluje Iwonko, nagroda się przyda.
Buziam
jolanka 06:52, 25 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Komisja nie zrobiła dobrych zdjęć. Twoje robione na O. są o wiele lepsze.
Nagrody gratuluję.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Iwk4 07:03, 25 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moni, dziękuję.

Jolu, tez tak myślę.

Ewa, chyba jutro pojadę po goździki.
____________________
Ogródek Iwony II
asiak 07:08, 25 maj 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Iwonko moje gratulacje Talonik na roślinki zapewne się przyda
Teraz jest taki czas, że po tulipankach jest mała przerwa w kwitnieniu roślin
Też tak mam u siebie Ale ja już nie mam gdzie sadzić i tak mam za dużo na tych rabatach.
____________________
AsiaDziałeczka Asi
07:44, 25 maj 2018
Iwk4 napisał(a)

Justyś, wstaw fotkę z tym artykułem, proszę


teraz nie ma szans tego znaleźć ...bo to chyba w zeszłym roku było w gazecie ...albo w programie Monty o tym mówił ...zapamietałam i teraz tak robie ale bazylia słabo mi idzie
08:02, 25 maj 2018
Iwk4 napisał(a)



. I nie jestem pewna, co tak naprawdę brano pod uwagę. To, co cenię w moim ogrodzie, jakoś nie pokazało się na fotkach, a to, co najchętniej bym ukryła, zachwyciło komisję ...



ogród z I miejsca ...to nie moja bajka )


a to co napisałas wyzej dotyczy kazdego konkursu i wiekszości programów ogrodniczych typu "Maja w ogrodzie"

pokazuja co chcą i co aktualnie tu i teraz wg nich wygląda dobrze ....nikt nie zwraca uwagi na to ile pracy ogród wymaga zeby był ładny o kazdej porze roku ...no jak sa stworzone kompozycje na rabatach .


mało kto sie zna na ogrodach kwitnacych cały sezon ....a busz bylinowy jest nie fotogeniczny wiec trudno jest pokazać na fotkach jego urok ....bo byliny maj rózne stadia zyciorysu


jakbys była w ogrodzie mogłoby sie okazać że by cie zdyskwalifikowali ...bo byś ich pokonała wiedza i doświadczeniem bo nie spodziewam się że szanowne jury ma chocby jedna solidna atrakcyjna cały rok rabate do utrzymania w swoim ogrodzie

sukcesem jest umiec utrzymac ogród w nienagannej formie przez wiele sezonów czego sobie i wszystkm ogrodomaniakom życzę

PS. o odcinku Bogdzi pamiętam najbardziej jedno zdanie "gdyby te Rh nie były takie wielkie i same ni weszły w kadr nie zostały by sfilmowane" ....kamezysta jury czy inny oceniacz ma swój pomysł i idee i najczesciej nie jest ona spójna z zamysłem właściciela ogrodu


Dominika11 08:14, 25 maj 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Iwonko serdecznie gratuluję
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies