Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

asiak 22:33, 20 maj 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Iwonko, pomidorki dorodne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
tulucy 23:02, 20 maj 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To jutro rozkładam pomidorowe liście pod różami, na dwóch rabatach się mrówki rozpanoszyły
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
kasja83 14:00, 21 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ale obfitość warzywnika!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Dominika11 14:03, 21 maj 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o proszę i kolejna jakie ma juz wypasione pomidorki - ba nawet już ma owocki

a patent z nawadnianiem - super

w jak duzych doniczkach masz je powsadzane ?????
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AgataP 16:20, 21 maj 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Iwonka piękny pomidorkowy raj stworzyłaś
____________________
Z Pszenicznej...
16:26, 21 maj 2018
wiejska zagroda ...dobre ....tylko stodoły chlewika i zwierząt gnojotwórczych brak)) ale gratuluje ...to wyróżnienie jest


pomidory masz juz duze ...super ....ale jedna uwaga ...za rok na tym samym miejscu pomidorów nie sadz ...zazwyczaj sadzi sie w roku następnym na tym samym ogórki albo inne warzywa jako płodozmian
Anda 16:54, 21 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Wg Marie-Luise Kreuter, najbardziej znanej niemieckiej eko-ogrodniczki, pomidory można sadzić rok po roku w tym samym miejscu. One to lubią. Ja tak robię i znajoma tez


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
16:59, 21 maj 2018
Anda napisał(a)
Wg Marie-Luise Kreuter, najbardziej znanej niemieckiej eko-ogrodniczki, pomidory można sadzić rok po roku w tym samym miejscu. One to lubią. Ja tak robię i znajoma tez





super wiadomość Andziu mozesz wiecej tej teori pomdorowej z tej ksiazki nam tutaj na forum zaserwować?

bo ja co rok im szukam nowych miejscówek bo tak sie u nas przyjeło ....a wiesz dalej tych ksiazek nie mam ...i chyba u nas sie juz ich nie dostanie ....a wersja niemieckojezyczna nie przyda mi sie
Anda 17:08, 21 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
To jeszcze napiszę, że pomidory lubią siebie i gnojówki ze swoich liści oraz pokrzyw Nie lubią ogórków, więc nie należy ich sadzić razem. Lubią bazylię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
17:13, 21 maj 2018
Anda napisał(a)
To jeszcze napiszę, że pomidory lubią siebie i gnojówki ze swoich liści oraz pokrzyw Nie lubią ogórków, więc nie należy ich sadzić razem. Lubią bazylię



bazylie wysiałam miedzy nimi ..bo tak w gardenersie polecali ...gnojówke z pokrzyw mam i uzywam

ale prosiłabym cie o ie to mozliwe żebys zebrała wszystko co o pomidorach ta kobitka pisze ...jak przygotować ziemie na jesień jaki poplon najlepiej ...wapnowanie ...i takie tam inne rzeczy które oczywiście znajdziesz i zechcesz zebrac do kupy ...bo bym sobie to zachowała i wdrozyła w zycie ....latanie z pomidorami po skrzynkach jest dla mnie uciazliwe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies