Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

Monka 22:11, 10 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
AsiaK_Z napisał(a)
Ale Moniko, czasami "umysłowi" muszą popracować fizycznie
Kawał pracy wykonałaś, betonu nie zazdroszczę. A tujom po prostu może donice nie służą, może są za małe?

Mówiąc szczerze straciłam już do nich serce, ja jestem niecierpliwa, a ogród uczy mnie pokory, dosadziłam do nich carexy i będę musiała je przesadzić,
mój Em umysłowy niestety nie znosi pracy fizycznej
____________________
Monika ogród i co dalej
Syla 09:19, 11 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Hej Monika ... Włącz dziewczyno na luz bo przed Tobą dużo "przyjemności" Dozuj ją kroczkami . Zrób zdjęcie z okna na to miejsce i w pancie zaznacz kolorem miejsca gdzie jest beton.... Coś wykombinujemy ...
Ogród uczy cierpliwości. Nie śpiesz się - wiem że to trudne ale możliwe

Proszę mi się tu nie "nerwować" buziak i czekam na fotkę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:21, 11 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jak Cię tujki drażnią w donicy to do gruntu z nimi .... tam się pozbierają szybciutko bo widocznie w donicy im źle .... A do doniczki z trawkami dosadź po jednej żurawce w odzieniu ciemnej czerwieni i będzie good ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:26, 11 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mój M umysł ścisły ale da się namówić od czasu do czasu na solidne dotlenienie W tym sezonie wraz ze starszym i młodszym synem wzięli na klatę robienie donic do warzywniaka. Coś się pomalutku rodzi - ja nie naciskam - cierpliwie czekam , jak zdążę przed końcem sezonu posadzić sałatę to też się ucieszę Pośpiech stresuje i zniechęca i zamiast pomagać robi się nieprzyjemnie a to nie o to w tym wszystkim chodzi. Wiem coś o tym , to długi proces ale ciągłe ćwiczenia kiedyś przyniosą sukces . Wierzę w Ciebie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Filemon24 11:24, 11 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Moim zdaniem musisz zaprosić męża z łomem i kilofem na tą część do przekopania nie ma innej rady to jest raczej jeden / dwa dni pracy. Niestety żeby mieć ładnie to trzeba się napracować niestety niekiedy tak że aż się odechciewa wszystkiego.
____________________
AsiaK_Z 12:01, 11 maj 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Och ta cierpliwość, też jej nie mam Ale niestety trzeba się "przestawić" w ten tryb, bo na wariackich papierach rzadko kiedy wychodzi dobrze
Trzymam kciuki
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
skarabeusz 13:12, 11 maj 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Jeśli masz beton posadź drzewo tam gdzie nie ma.



Drzewo wiąz holenderski, azalie, różanecznik, cyprysiki na pniu, jakieś trawy i lawenda
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Monka 19:53, 11 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Syla napisał(a)
Jak Cię tujki drażnią w donicy to do gruntu z nimi .... tam się pozbierają szybciutko bo widocznie w donicy im źle .... A do doniczki z trawkami dosadź po jednej żurawce w odzieniu ciemnej czerwieni i będzie good ...


Sylwio tak chyba zrobię, ale myślałam też o czymś wyższym w tych donicach np. Thuja Orientalis Aurea Nana , nie wiem czy nie mam jej przy drzwiach , kupiłam wsadziłam i nieźle sobie radzi w donicy , załączam zdjęcie poglądowe
____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 20:00, 11 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Syla napisał(a)
Mój M umysł ścisły ale da się namówić od czasu do czasu na solidne dotlenienie W tym sezonie wraz ze starszym i młodszym synem wzięli na klatę robienie donic do warzywniaka. Coś się pomalutku rodzi - ja nie naciskam - cierpliwie czekam , jak zdążę przed końcem sezonu posadzić sałatę to też się ucieszę Pośpiech stresuje i zniechęca i zamiast pomagać robi się nieprzyjemnie a to nie o to w tym wszystkim chodzi. Wiem coś o tym , to długi proces ale ciągłe ćwiczenia kiedyś przyniosą sukces . Wierzę w Ciebie


Sylwio, mój umysł ścisły nie przewiduje w sowim trybie prcacy fizycznej jak na początku coś tam próbowałam robić w ogrodzie , marny skutek, wierz mi to usłyszałam : " latasz i latasz może byś usiadła " ot taka motywacja !
____________________
Monika ogród i co dalej
Syla 20:02, 11 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monka napisał(a)


Sylwio tak chyba zrobię, ale myślałam też o czymś wyższym w tych donicach np. Thuja Orientalis Aurea Nana , nie wiem czy nie mam jej przy drzwiach , kupiłam wsadziłam i nieźle sobie radzi w donicy , załączam zdjęcie poglądowe


Ta doniczka za mała na tujkę Aurea Nana ... Ten sezon wytrzyma ale w kolejnym może kaprysić i zmarnieje....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies