Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

anbu 19:06, 15 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Monia ale Ty szybko działasz. Co dopiero zaczęłaś wątek a już masz roślinki posadzone
Monia może pomyśl o jakimś avatarku, hm?
Kibicuję
____________________
Ania Ogród Ani :)
Syla 20:16, 15 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monika a może tam gdzie betonik to las lawendy z trzema trzmielinkami na pniu i kilkoma kulasami bukszpanowymi ? i wciśniemy traffki Oczywiście jak betonik usuniesz ? Zastanów się ,o ile się zmieści ,jak na tym rysunku ,nad drzewkami ? trzema ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monka 22:52, 15 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
anbu napisał(a)
Monia ale Ty szybko działasz. Co dopiero zaczęłaś wątek a już masz roślinki posadzone
Monia może pomyśl o jakimś avatarku, hm?
Kibicuję


Aniu w porównaniu z tym co u Ciebie się dzieje to ja mam żółwie tempo
a co chodzi z tym avatarkiem bo ja nie kumam
____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 22:56, 15 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Syla napisał(a)
Monika a może tam gdzie betonik to las lawendy z trzema trzmielinkami na pniu i kilkoma kulasami bukszpanowymi ? i wciśniemy traffki Oczywiście jak betonik usuniesz ? Zastanów się ,o ile się zmieści ,jak na tym rysunku ,nad drzewkami ? trzema ?


Myślę, że to dobry pomysł , ale tam gdzie betonik to chyba jednak bym jakieś drzewko chciała da trochę cienia , ale reszta ok, a te 3 drzewka na rabatę przednią to jakie widzisz ? , bo ja zielona jestem jak tak patrzyłam to się zmieszczą
____________________
Monika ogród i co dalej
iwka 08:42, 16 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hej Monika pracusiu jeden fajnie wyszło, drzewa to bardziej jakieś kolumnowe chyba, graby fastigiata może?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Syla 08:44, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
dokładnie ... kolumnowe - graby fastigiata
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monka 21:17, 16 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Iwonka , Sylwia dzięki za podpowiedź, widzę ,że jesteście jednomyślne, czy można je jakoś formować bo doczytałam ,że dorastają do 10 m , wow, a ja muszę przycinać tuje i może być problem , rozumiem,ze te garby mają być szczepione na jakiejś wysokości tylko jakiej ?
____________________
Monika ogród i co dalej
Syla 21:40, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wszystko można formować . Zastanów się proszę czy aby się to na tej Twojej rabacie pomieści. Jeśli zostawisz żywopłot na tej wysokości co obecnie to możesz zakupić takie jak u Oli . Zostawiam linka :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3458-moja-codziennosc-ogrod-oli?page=1412

lub prowadzone od samego dołu ... Ale mus się zastanowić czy to się tam pomieści. Jeśli się zdecydujesz to powinnaś je mocno odsunąć od żywopłotu .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zana 22:56, 16 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Podoba mi się Twoja rabata frontowa, z grabami będzie super, to bardzo dobry pomysł. Jaka odmianę hosty tam kupiłaś? Powodzenia w betonowej walce życzę, trzymam kciuki za sukces. No, ale jak mąż będzie nadzorował to pewnie będzie perfekt sprawdzone.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monka 18:21, 17 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Zana napisał(a)
Podoba mi się Twoja rabata frontowa, z grabami będzie super, to bardzo dobry pomysł. Jaka odmianę hosty tam kupiłaś? Powodzenia w betonowej walce życzę, trzymam kciuki za sukces. No, ale jak mąż będzie nadzorował to pewnie będzie perfekt sprawdzone.


Aniu jak to jaką Limelight, odmiana Ogrodowiskowa , beton musi trochę poczekać, dużo pracy i ogród odłogiem leży
____________________
Monika ogród i co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies