Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

greglis 09:23, 17 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Myslisz jak ja potrzebuje coś , zielone , nieduze formalne jak klocki Ratunku , niech nas ktoś wesprze wiedza tajemną I dopasuje do naszych cusiów rosliny
____________________
To będzie zaczarowany ogród
myszorek 09:29, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
w naszym klimacie i na naszych glinkach to chyba pozostają nam tylko tuje strzyzone w kulki, kostki stożki, kaczuszki itp itd
____________________
ogród zmyślony
myszorek 10:34, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ach jak ja na to czekałam:

na skalniaku:

miskanty z dnia na dzień wieksze


a tu posadzone jarząbki, czekają na skarpetki-jak ładnie odcina się ich zieleń od reszty drzew.Namordował się wczoraj maż przy zdzieraniu trawy, a pod spodem maaaasa dolomitu. To nic jarząb lubi zasadowo




____________________
ogród zmyślony
Michael 11:57, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
myszorek napisał(a)





[/quote
Prześliczne zdjęcie moje ulubione ...]
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 16:17, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Bukszpan przyszedł. Sadzonki są takie sobie, były dość zachwaszczone, ale ukorzenione ładnie. Jest szansa ze za sezon płotek będzie wygladał juz w miarę sensownie.Posadziłam resztką sił. Jeszcze trochę ziemi trzeba dorzucic do rabaty i wsadzić trawy. Biała i niebieska ostróżka juz jest, a i jeszcze biały łubin Nie wiem, czy strzyc bukszpan, skoro takie słońce i upały zapowiadają. Może niech się ukorzeni trochę?
Przyszedł też grab cieniutki jak zapałka, trochę go wsadziłam, reszta zadołowana i zdołowana czeka na swoją kolej
Wogóle dziwny dzisiaj dzień;-córka nam zachorowała i plany się znowu pokręciły, mnie złapał jakiś wirus od niej, czuję sie żle, z tarasu znikneły 2 buty-jeden męza jeden córki-pewnie sroczyska zadziałały, a moje auto odmówiło współpracy i nie zapaliło dzisiaj.Jak to mawia moja ciotka-same zgryzoty.



____________________
ogród zmyślony
Michael 16:30, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
złośliwość rzeczy martwych...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Sebek 17:11, 17 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bukszpan fajnie wygląda, ale chyba jeszcze go nie tnij. Niech się przyjmie i wtedy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
myszorek 19:30, 17 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
dzięki Sebku, tak myślałam, ze bym mu nie pomogła.
Miałam dzisiaj robić w różanecznikach i pupa.Pewnie wszyscy w ogródkach, nikt się nie odzywa na forum. Ciekawe jak sie udał wypad na Bronisze, byłes Michał?
____________________
ogród zmyślony
Sebek 19:36, 17 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja siedzę z Wami, bo nie mam co robić za bardzo w ogrodzie. Deszcz mi podlał, wyplewione mam, więc czas na relaksik - z Wami oczywiście

A co do Broniszów to tych co byli nie ma. Czyżby tyle nakupili, że sadzą cały dzień. Znając nasze zachowanie pewnie tak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Michael 19:45, 17 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witam...
Na Broniszach byliśmy i kupiliśmy co nie co... a sadzić też trzeba to co się kupiło... a trochę tego jest
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies