Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 20:40, 24 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Pocieszacie mnie, wiem taka rola koleżanek z O. mchu jest pełno nawet po weryfikacji , ale liczę że jak dostanie powietrza i słońca to sam się wycofa na dalszą pozycje a jak nie to go Mogetonem później potraktuje. Nie ma rady
Nie wiem czy sie nie pospieszylam z przyciskiem lawendy i stóp... ale już straszył wyglądem a rosnąć zaczęły więc ciachnelam wszystko bez wyjątku. Zabilam??

Uff, cały ogród przyciety i czeka tylko na nawozenie.ale to już chyba w kwietniu jak wyraźnie ciepłej będzie


____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 21:23, 25 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nie marudź, jak na stan po wertykulacji, to trawnik wygląda bardzo dobrze. I wcale Cię tu nie pocieszam litościwie. Mój będzie wertykulowany, jestem pewna, że będzie wyglądał o wieeele gorzej od Twojego, sfocę specjalnie dla Ciebie. Co do lawendy i stip to się nie wypowiem, nie mam, nie wiem.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Makusia 22:25, 25 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosia ciachnelam w weekend i jedno drugie. Podjęłam męska decyzję, że tak wyglądem straszyły (lawendy), że jestem w stanie przeżyć swój błąd. Moje już ruszają.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 13:11, 26 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Makusia napisał(a)
Gosia ciachnelam w weekend i jedno drugie. Podjęłam męska decyzję, że tak wyglądem straszyły (lawendy), że jestem w stanie przeżyć swój błąd. Moje już ruszają.


No to dobrze Marta najwyżej wspólnie będziemy przezywać porażkę Choć raczej nie sądze bo po wczorajszym sniegu jakoś gorzej im się nie zrobiło.Nie mam nerwów biegać na raty z sekatorem po ogrodzie do maja.

Anula, ja tak mam co wiosnę...patrzę na trawnik i wydaje mi się ,że tak żle jeszcze nie było i tak w kółko co rok
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 13:23, 26 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziewczyny, wyłażą już u Was krwawniki? U mnie jeden z 2-och posadzonych Terracot już ma małe listki a drugi nic Śpi snem wiecznym? Tylko dlaczego skoro drugi 20 cm obok żyje?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Kokesz 16:45, 26 mar 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ja już też po wertykulacji ręcznej (właściwie to eM jest) i cięciu lawendy.
Nawet bukszpany ciachnęłam i tujki też.
Zostawiłam wszystkie liście na cienistej lipowej rabacie i przemieszałam je z ziemią, niech tworzą ściółkę
Reszta w weekend, czeka mnie sadzenie szmaragdów i przesadzanko na cienistej, ma być ciepło to przyjemnie będzie się zmęczyć
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
malgol 18:27, 26 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No to Renia kawał roboty za Toba za Nami znaczy nie zazdroszczę sadzenia tuj bo jakoś kopanie dolów to ostatnie co lubię robić. Mnie czeka jeszcze przesadzanie 6 letnie hortki Pink Diamont...juz się boję tych korzeni
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 10:56, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wracam z nart a tu wiosna pełną parą Fotek nie zdążyłm porobić kwitnącym drzewom,ale dla tych co nie widzieli zimy w tym roku mam kilka takich ...
Za chwilę wrzuce z telefonu
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:01, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:04, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
NO! to tyle jeśli chodzi o zimę Zobaczyłam i pożegnałam na rok.
Az miło teraz popatrzeć jak u w ogrodach wszystko kipi zielenia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies