Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Kawa 13:26, 24 maj 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oj Anula jak dobrze ze jesteś!
fotki jak zwykle powalające no!!!
cudnie i wpadaj częściej kochana no!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
April 14:34, 24 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
Witaj Aniu, fajnie cię było zobaczyć. No i jeszcze śliczne fotki. Mam nadzieję że pobędziesz dłużej na forum
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 15:08, 24 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Anula, wracaj na dłużej Czasu Ci życzę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 17:15, 24 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wiola eeee, zaraz tam z przytupem, ja skromna jestem Moja montana się sieje, ale ta zwykła zielona. Odmianowa Raureif nie sieje się. Czy nadaje się na słońce? Trudno mi powiedzieć, bo u mnie wszędzie jest w półcieniu. Wystawiona jest na bezpośrednie działanie słońca, ale krótkotrwale. Potem cień, potem znowu trochę słoneczka. Zależy ono wyjrzy spomiędzy drzew.

Johanka zajrzę oczywiście z ciekawością Ogarniam powoli różne wątki, też trochę po cichu.

Reniu mój telefon robi fatalne zdjęcia, zęby mi zgrzytają. Nie ma opcji, aparat musi być

Mrokasia no chyba nic innego mi nie pozostanie jak wzdłuż, poprzek itd.

Iwona Obejrzałam Twoją wizytówkę. Piękne zdjęcia z pięknego ogrodu, świetne metamorfozy. Z nostalgią popatrzyłam na Lavender Ice, zachwycałam się nią. I Pashminą. Naprawdę możesz być z siebie dumna. Takie nienachalne, lekke nasadzenia, jakby od niechcenia, a efekt taki, że można się gapić i gapić.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:27, 24 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jolanko jakoś mnie to spotkanie u Iwonki natchęło No i kupione od niechcenia kule cisowe, które przecież trzeba było wsadzić. I jakoś tak wyszło...

Zuza Mam nadzieję, że odzyskana wena ogrodowiskowa mnie nie opuści

Darcia dziękuję bardzoCieniste zakątki w Twoim ogrodzie kradną moje serce

Agata kawę chętnie, sernik baaardzo chętnie. No ale czy Ty chcesz, żebym po wizycie u Ciebie w głęboki kompleks wpadała, a wiadomo czym to grozi Serio, to z przyjemnością, ino z terminem może być trudno. Najszybciej to dopiero jakoś końcówka czerwca.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 17:30, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481

To poczytam o tej Raureif, dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 17:30, 24 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kamilka no postaram się kochana, nooo!

April tak mało u Ciebie napisałam, ale ja cały czas po wizycie w realu pod wielkim wrażeniem jestem Twoich działań ogrodowych. Jak Ty pięknie zmieniasz ten las w ogród, no bosko kochana Jak to się na O. mówi szczęki szukam cały czas i dlatego trochę małomówna jestem

Ewa obiecuję, że będę się starać! A co wyjdzie, czas pokaże
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:35, 24 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wiolka5_7 napisał(a)

To poczytam o tej Raureif, dzięki


Wiola, po powrocie w niewielu jeszcze wątkach byłam, ale się ciągle napataczam na "pożądanie" Raureif. Jest niższa od zielonej, ma jasny paseczek po środku źdźbła. Ja mam ją już kilka lat, kępy się już rozrosły i powinnam podzielić. Udało mi się jedną (czasowo nie wyrobiłam), a na resztę to już chyba trochę za późno na dzielenie. No i oczywiście szybko wiosną startuje. Bezproblemowa, śliczna niska trawka. U mnie w półcieniu, nie pytaj o słońce
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 17:40, 24 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Zana napisał(a)


Wiola, po powrocie w niewielu jeszcze wątkach byłam, ale się ciągle napataczam na "pożądanie" Raureif. Jest niższa od zielonej, ma jasny paseczek po środku źdźbła. Ja mam ją już kilka lat, kępy się już rozrosły i powinnam podzielić. Udało mi się jedną (czasowo nie wyrobiłam), a na resztę to już chyba trochę za późno na dzielenie. No i oczywiście szybko wiosną startuje. Bezproblemowa, śliczna niska trawka. U mnie w półcieniu, nie pytaj o słońce

Widzę, że ma same plusy chciałam ją też do cienia,bo chce wywalić carexy Id i szukam czegoś w zamian
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 17:43, 24 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny,

wszystkim Wam bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za odwiedziny po tak długiej przerwie i moc pozytywnych wpisów
Postaram się focić zgodnie z wytycznymi od Mrokasi te moje trzy rabaty na krzyż

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies