Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Gruszka_na_w... 21:30, 22 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Anulko kochana!!!!!!!!!!!!!!!!
O matko. Ileś to ja się nadumałam, co u Ciebie.
Przywołałam Cię chyba wspomnieniem Twoich tiarelek.
Ogród wciąż masz piękny i tajemniczy. Dzięki Tobie Jordan zawitał do wielu ogrodów.
Ściskam gorąco.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:38, 22 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Och, jesteś. I od razu z takimi fotkami. Fajnie, że tu zajrzałaś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Helen 22:07, 22 maj 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Aż musiałam odpalić kompa. Jak dobrze, że się pokazałaś.
Ten Twój Jordan jest do pozazdroszczenia. Czy on kiedykolwiek Ci przemarzł czy rośnie zupełnie bezproblemowo? I czy macie nawadnianie na działce?
U mnie w tym roku klonikom musiałam poobcinać suche gałązki, ciekawa jestem dlaczego. Może za mało podlewałam klony w poprzednim suchym sezonie?
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 22:20, 22 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Haniu Dzięki Kochana, za tak entuzjastyczne przywitanie Tiarelki jakoś kiepsko w tym roku. Niedokarmione biedaczki, muszę im podsypać tego i owego, żeby się do następnego roku ogarnęły.
Mówisz, że Jordana rozreklamowałam? Ja mam wrażenie, że carex Raureif rozgaszcza się dzięki mnie w wielu ogrodach. Odściskuję równie gorąco

Asia widzę, że tytuł Twego wątku uległ znaczącej modyfikacji, brzmi nader zachęcająco do zajrzenia. Było cudnie, to teraz pewnie "klękajcie narody"

Helen Jordan rośnie w zasadzie bezproblemowo. W tym roku dwie cienkie gałązki nie pokazały liści, chyba podmarzły, choć wielkich mrozów przecież nie było. Mamy nawadnianie, bez tego wszystko by padło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:26, 22 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tak dawno mnie tu nie było, że aż mi powiadomienia z opóźnieniem przychodzą System musi przetrawić moje objawienie się we własnym wątku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 22:39, 22 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Aż nie mogłam uwierzyć, że Się pokazałaś Cudne foty, ruderowa świetna z niezapominajkami. Ta zima była dziwna też straciłam kilka roślin co bym się nie spodziewała wcale
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 22:40, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Zana napisał(a)






Fajnie, że jesteś. Przepiękne zdjęcia.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 22:56, 22 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Piękny ogród a niezapominajki śiczne, bardzo je lubię i czasami fajnie jak się tak panoszą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mgduska 23:04, 22 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Hej, Anula, nie znikaj i pokazuj, ja bardzo lubię Twój ogród
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 23:32, 22 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Anula a już miałam Ci obsztorc na WA sprawić jak tak można było nas zaniedbać ale za te zdjęcia to Ci wybaczone jest

Sryliony siewek montany mogę pomóc Ci zagospodarować
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies