Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

tulucy 23:34, 22 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Aaa to nie Twoja nieobecność długa wpływa na system. Coś się chyba rypło, bo już parę razy czytałam, że powiadomienia spóźnione dochodzą. Do mnie też zresztą.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kordina 23:39, 22 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4591
Jaki piękny busz!! Uwielbiam takie ogrody, zdjęcia mistrzowskie, podoba mi się bardzo Magnolia Sunsation / Jolanka sprawia wrażenie delikatnej zwiewności kolorów
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Jagodaa 23:45, 22 maj 2022


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Jaka miła niespodzianka przed snem

Brakuje nam tych pięknych, magicznych zdjęć .

Pozdrawiam i macham!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magara 00:12, 23 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Anula, nawet nie wiesz jak się cieszę, że wróciłaś i że zdjęcia są
Montana raureif też mam, oczywiście przez Ciebie Trzy sztuki póki co, ale będę zamawiać za kilka dni więcej
P.S. Co się z ruderową działką dzieje? Ciekawość mnie zżera
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Johanka77 10:00, 23 maj 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ojej właśnie zauważyłam u Magary że jesteś! super!

Tęskniłyśmy to bardzo wszystkie przede wszystkim za tobą ale też za twoimi cudownymi zdjęciami
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gosiek33 15:28, 23 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
To mi się udało, najpierw na żywo u Iwonki Cię zobaczyć a teraz te mistrzowskie zdjęcia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 15:37, 23 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Zana napisał(a)
Migawki z ruderowej (zapewne niektórzy pamiętają skąd ta nazwa)










Dobre i tyle … super fotki jak zawsze
Paprocie powinny być juz takie duże ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Zana 16:41, 23 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Sylwia ale żeby hosty padły, tego się nie spodziewałam. Niejedne delikatniejsze rośliny przetrwały u mnie zimę wykopane i porzucone.

Alija dziękuję i pozdrawiam również

Basiek nieco za bardzo się rozpanoszyły, teraz muszę przypilnować i większość usunąć przed zawiązaniem nasion.

Mgduska nic nie obiecuję, życie nieprzewidywalne jest

Lucy dzięki za wybaczenie, odetchnęłam Pamiętam, że Ci montanę obiecałam w ubiegłym roku. I ja ją dla Ciebie ukopałam, przygotowałam. Niestety utknęły na stacji pośredniej czyli moim balkonie
Teraz znowu musiałam na szybko wykopać kilka kępek, oddałam sąsiadce działkowej.
Zostało mi jeszcze parę kęp, ale nie mam pewności czy to montany czy beatlesy, które kiedyś tam rosły i jakimś cudem się odrodziły. Obejrzę jeszcze raz dokładnie, w razie co to Ci ukopię.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 16:52, 23 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kordina witam Cię u siebie A Twój jeszcze krótki wątek wpadł mi w oko w ubiegłym tygodniu, bardzo mi się podoba Twój sielski ogródek. Magnolia dostała drugie imię Jolanka na cześć naszej koleżanki, która mi ją ze "stada" magnolek w szkółce wygrzebałą.

Jagoda Odmachuję i odpozdrawiam

Magara z Raureif będzie Pani zadowolona Rudera usunięta, został pusty plac, który zarasta dziko. Podobno działka sprzedana, ale nic się na razie tam nie dzieje. Ubiegłoroczne wichury powaliły kilka drzew i trochę się ta leśna część działki przerzedziła. Ktoś te połamane drzewa usunął, więc jest coś na rzeczy.

Johanka widzę, że wątków Ci przybyło W Jezioranach jeszcze nie byłam, ale ostatnie foty z aktualnego dzisiaj przeleciałam. Czochy robią robotę

Gosiek a jakie mistrzowskie foty u Ciebie Po cichu dzisiaj byłam

Kasya że mało? Zawsze mówię, że u mnie trzy rabaty na krzyż, to co tu focić. Miejmy nadzieję, że będzie więcej. I rabat, i fotek. Nie wiem czy paprocie powinny być już takie duże, ale są.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kordina 17:12, 23 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4591
Zana napisał(a)
Kordina witam Cię u siebie A Twój jeszcze krótki wątek wpadł mi w oko w ubiegłym tygodniu, bardzo mi się podoba Twój sielski ogródek. Magnolia dostała drugie imię Jolanka na cześć naszej koleżanki, która mi ją ze "stada" magnolek w szkółce wygrzebałą.


ha, ha, a myślałam, ze to jakiś podgatunek, wpisz pełną nazwę z Jolanka w google i zobaczysz ile wyskoczy zdjęć, co prawda teraz zobaczyłam, że głównie z Ogrodowiska! No i dlatego - zonk!
Widzisz jak Twoja osobista nazwa poszła w Świat przecierać szlaki
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies