Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

BKosimkArt 20:34, 01 sie 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Nie bądź taka skromna

A tych Green jewel to Ci nadal zazdroszczę muszę je dorwać gdzies...

Ławeczka świetna ale faktycznie potrzebuje oprawy, jakieś wysokie miskanty może??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
siakowa 20:48, 01 sie 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ale mam już zmęczony umysł chyba bo się zaczelam zastanawiać czy kiedyś próbowałas się tak ułożyć jak rzeźba
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
dominika_ 21:25, 01 sie 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Kurcze jaki zadbany masz ten trawniczek
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
asiak 21:35, 01 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Piękne obrazki i piękne fotki
Ogród wygląda jakbyś codziennie w nim pracowała, a nie tylko w weekendy.
Przyznaj się, wynajmujesz kogoś w tygodniu
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Jagodaa 21:37, 01 sie 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Cudne miejsce przepięknie pokazane! Aż chciałoby się tam zaszyć na jakiś czas, szczególnie w te upały... .

PS. Czekam, kiedy dołączysz do rzeźby
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
inka74 21:56, 01 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
)) dziewczyny to jednak mają ciekawe pomysły. Anula chyba kocyk pod rzeźbą trzeba rozłożyć...

Ławka jest piękna. Jak dostanie tło z traw czy hortek czy host tylko zyska a tam masz idealne miejsce na nią. Chyba, że jeszcze pod ruderą spróbujesz. Tam tło do wysokości siatki ładne i widok z ławki na nową rabatę i na pannę. Pod brzozami za to szersze pole do popisu i tak dawno już je sobie upatrzyłaś
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anka_ 21:57, 01 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zana napisał(a)
Oczywiście nie może u mnie zabraknąć jeżówek Green Jewel

O poranku:


wiesz Anulko, ja tą jezówkę kupiłam w tamtym roku zachwycona twoimi zdjęciami. Z ciekawości. Piękna jest i ładnie przyrasta. Jeszcze tą twoją tawułkę muszę upolować.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zana 22:13, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basia z miskantami mam niewiele doświadczeń, ale one chyba potrzebują sporo słońca. A to miejsce jest tak specyficzne, że tak do ok. 15-ej jest tam całkowity cień przez szczelną koronę dębu, a potem robi się pełne słońce do wieczora. Dumam i dumam, do przyszłego roku coś pewnie wydumam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:14, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
siakowa napisał(a)
Ale mam już zmęczony umysł chyba bo się zaczelam zastanawiać czy kiedyś próbowałas się tak ułożyć jak rzeźba


Siaka, no padam, aż przytoczyłam Twój post. Rozumiem, że upał był dzisiaj u Ciebie rekordowy
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
agapant 22:19, 01 sie 2017


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Wydaje mi się, przynajmniej ze zdjęć, że ławeczka w tym miejscu jest zakończeniem osi widokowej. Brakuje jej tylko tła, ale znając Ciebie to tylko kwestia czasu. Dla mnie zdjęcia z rzeźbą też miodem na moje serce.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies