Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

kerii 16:04, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam Cię Danusi u mnie, miło mi że moja piwniczka się podoba.

Ja po cichutku sobie podglądam Twoją Anglię i jestem zachwycona z resztą nie tylko nią, wszystkie Twoje projekty są super...

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:32, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
anabuko1 napisał(a)
Jolu wiadomość odczytalam głośno mężowi.
Zdjęcie pokazałam.
Powtarza ,ze jest piękna.
A jak to on chce z przodu z tyłu z boku ja widzieć aby jakiś obraz mieć.
Ale zaproszenie przyjęte . I chętnie kiedyś może późniejsza wiosną przyjedziemy


Zapraszam serdecznie

Może znajdę jakieś fotki piwniczki nie koniecznie pokazujące rośliny, choć większość jednak jest robiona właśnie z nimi w roli głównej

____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 17:55, 08 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Jolu gratulacje Fajny klimacik w ogrodzie piwniczka i strumyk robią świetną robotę Śmiało mogę powiedzieć najładniejsza piwniczka na O z tych co widziałam
Kobieto ty masz do naszego Teemu tak nie daleko, a na spotkanie żadne nie przyjechałaś Już w tym sezonie ci nie odpuszczę, nie ma mowy. Śmieszka z Ciebie więc pewnie sporo będziemy się śmiać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 18:20, 08 gru 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Z przyjemnością obejrzałam twój zakątek. Pięknej i dorodnej hakonki zazdroszczę. Psina ma sympatyczną mordkę.
Pozdrawiam lubiącą grzebać w ziemi uśmiechniętą właścicielkę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Aurelllia 18:39, 08 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Jolu jaka pozytywna, ciepła i miła osoba z Ciebie Jak fajnie, że zgłosiłaś ogród do programu
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
kerii 20:31, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jolu gratulacje Fajny klimacik w ogrodzie piwniczka i strumyk robią świetną robotę Śmiało mogę powiedzieć najładniejsza piwniczka na O z tych co widziałam
Kobieto ty masz do naszego Teemu tak nie daleko, a na spotkanie żadne nie przyjechałaś Już w tym sezonie ci nie odpuszczę, nie ma mowy. Śmieszka z Ciebie więc pewnie sporo będziemy się śmiać


Sylwia dzięki

No widzisz tak jakoś się nie złożyło, żeby się spotkać, spotkania macie przeważnie w weekendy no a ja weekendy spędzam na wsi i może dlatego.
Ale nowy sezon będzie to może się uda jakoś zgrać, żeby się poznać nie tylko wirtualnie.

Faktycznie przesadziłam z tą wesołością ale to chyba ze stresu ))

A Twój program był już czy dopiero będzie bo ja ostatnio zakończyłam sezon i nie udzielam się tu za bardzo na rzecz innych bardziej świątecznych zajęć.


____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 20:32, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Gosialuk napisał(a)
Z przyjemnością obejrzałam twój zakątek. Pięknej i dorodnej hakonki zazdroszczę. Psina ma sympatyczną mordkę.
Pozdrawiam lubiącą grzebać w ziemi uśmiechniętą właścicielkę.


Dzięki Gosiu

A hakonką nie ma sprawy na wiosnę mogę się podzielić
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 20:38, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aurelllia napisał(a)
Jolu jaka pozytywna, ciepła i miła osoba z Ciebie Jak fajnie, że zgłosiłaś ogród do programu


Dzięki )

Ja ogrodu nie zgłaszałam sami do mnie przyszli. Na FB wypatrzyli moją piwniczkę no i od niej się zaczęło.

Ja to nawet nie bardzo chciałam bo tyle w okolicy ładnych wypielęgnowanych, profesjonalnie zaprojektowanych ogrodów.
A moje to raczej własnego pomysłu nasadzenia, kolorystycznie nie do końca spójne, żadnych egzotycznych roślin, koszone, plewione z doskoku, więc nie zawsze wszystko do końca na tip top zrobione
Ale córka mnie namówiła i wyszło jak wyszło )
____________________
Jola Moja glebo terapia
ewsyg 21:06, 08 gru 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Jolu

Trafiłam do Ciebie przez przypadek a tu taka niespodzianka. Ogród podany na tacy w programie " rok w ogrodzie" Oglądałam i przez ekran czułam, że masz tam cudowny mikroklimat. Super miejsce do odpoczynku. Też lubię floksy i mam kilka odmian.
Pozdrawiam i życze dalszych ogrodniczych sukcesów
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 21:20, 08 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
kerii napisał(a)


Sylwia dzięki

No widzisz tak jakoś się nie złożyło, żeby się spotkać, spotkania macie przeważnie w weekendy no a ja weekendy spędzam na wsi i może dlatego.
Ale nowy sezon będzie to może się uda jakoś zgrać, żeby się poznać nie tylko wirtualnie.

Faktycznie przesadziłam z tą wesołością ale to chyba ze stresu ))

A Twój program był już czy dopiero będzie bo ja ostatnio zakończyłam sezon i nie udzielam się tu za bardzo na rzecz innych bardziej świątecznych zajęć.



Śliczny aniołekMój program pewnie dopiero w nadchodzącym roku wyemitują, jeszcze mają przyjechać co najmniej raz, zobaczymy co z tego wyjdzie
Nic nie chcę mówić, ale nawet z tej wsi masz troszkę może więcej niż godzinę, a może i nie do mnie Do A4 dolecieć i ciąć na wschód, a potem myk autostradą do 79 i już prawie jesteśZ o wiele dalsza przyjeżdżali Ale wiem z miasta znacznie bliżejZawsze się możemy spiknąć w tygodniu. Na lawendowych polach byłyśmy z dziewczynami w tygodniu właśnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies