Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

April 07:36, 17 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10158
Cześć Kasiu, miałam nadzieję na jakieś fotki wiosenne po wczorajszym cięciu w ogrodzie
Pozdrawiam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 16:39, 17 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Cześć Jolu! Na tyle się nie udało podziałać, żeby coś pofocić - w dodatku wszystko co cięłam nadal zalega na trawie, bo nie zdążyłam nawet posprzątać Może weekend będzie łaskawszy i bogatszy w ogrodowe atrakcje. Na razie zastanawiam się co tu zrobić z tym moim bałaganem na rabatach, bo jak się trochę porozrastało, to i nie ma to tego wyglądu, jaki powinno..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
w_zaczarowan... 08:57, 30 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 37
Kasia_CS napisał(a)




Piękny jest ten krzew Marchenzauber


Dopiero (niestety) do Ciebie trafiłam. Masz piękny ogród, gratuluję, z tego co wyczytałam to i małe dzieci, nie wiem jak to godzisz ale szacun Mam pytanie w sprawie Marchenzauber. U Ciebie jest cudowna. Pokrój i kolor - dla mnie bajka, czy myślisz że w półcieniu da radę? miałaby tylko z 4-5 godzin słońca. Może jakaś inna się u Ciebie sprawdza w takich warunkach? U mnie pięknie w takich warunkach kwitnie Artemis i Pomponnela.
____________________
Anka_Kubanka
Kasia_CS 13:23, 25 sie 2023


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przepraszam Aniu - tak rzadko wchodzę na forum, ze nawet nie zajrzałam co tu u mnie słychać...

Marchenzauber u mnie w pełnym słońcu co prawda, ale te 4-5h słońca to wcale chyba nie tak mało spróbowałabym, bo ta róża jest warta grzechu o róże w mniej nasłonecznionych miejscówkach warto zapytać Joli April, bo ma ogród w lesie, podobnie Iza- Ursa ma kilka przetestowanych w ogrodzie z dużymi drzewami
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies