Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

MartaCho 07:37, 18 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2154
Cudna wiosna u Ciebie! Całusy dla dziecka pod pachą Ile już teraz ma?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
April 09:54, 30 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Cześć Kasiu, gdzie się podziewasz? Róże już powinny u ciebie kwitnąć na całego. Daj znać co słychać
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 12:21, 30 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Też od kilku dni myślę czemu nie odzywasz się na forum
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 07:26, 21 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatorek napisał(a)
Prawie bym przegapiła zdjęcia

Ślicznie, wiosennie i tulipanowo
No i te graby w tle, cudne!


powinnam jakąś aktualizację wstawić, bo przeciez po tulipanach ani śladu dzięki, że zaglądasz :*

MartaCho napisał(a)
Cudna wiosna u Ciebie! Całusy dla dziecka pod pachą Ile już teraz ma?


Nina odmachuje Lada dzień skończy rok

April napisał(a)
Cześć Kasiu, gdzie się podziewasz? Róże już powinny u ciebie kwitnąć na całego. Daj znać co słychać


Moje róże tak w tym roku mają u mnie słabiutko, że tylko pierwsze tłoczenie mnie rajcowało, a teraz w związku z tym, że nic nie dostają, to marniutkie te powtórki. Co u mnie, to będzie poniżej

Gosiek33 napisał(a)
Też od kilku dni myślę czemu nie odzywasz się na forum


Oj Gosieńko, życie matki mnie dopadło - zwyczajnie odpuściłam to, że "muszę" wszystko. I póki co skupiam się na minimum ogrodowym, już o regularnym bywaniu na forum to nie mówię, bo to tak jak teraz - dzieci mnie o 6 obudziły, to wyjscia do przedszkola jest jeszcze chwila, więc spontanicznie zajrzałam. A juz pora szykować je do wyjścia

Ale tak zbiorczo jeszcze najpierw napisałam i wklejam na koniec:

Cześć Dziewczyny

Słabo z moją bytnością na forum - bardzo rzadko siadam do komputera, czasem zdarzy się na telefonie otworzyć jakiś wątek na parę chwil, ale prawda taka, że moje najmłodsze dziecię wiecznie mnie trzyma za nogę i krzyczy, że potrzebuje uwagi Ogrodowo nie szaleję - ot przejdę po ogrodzie, popatrzę, że wymaga dużo zmian i na tym się kończy - zwyczajnie nie ma sensu brać łopaty - póki wymaga to naszych zwyczajowych tetrisów, bo zakończy się tym, że coś nie trafi do ziemi i się zmarnuje.

Cały ostatni miesiąc spędziłam z moją małą trójcą sama, bo eM wyjechał i chwalę pod niebiosa instytucję dyżurów wakacyjnych, bo bym zwariowała - chociaż starszej dwójki się pozbywałam w ciągu dnia Młoda nadal nie przesypia nocy, tylko budzi się ze 4 razy, wieczorem mnie odcina i zasypiam na kanapie

Ale liczę na to, że wrócę do Was, bo lubię tu być, lubię nasze spotkania ogrodowe - udało mi się ostatnio pojechać do Ani-Kwartet i poupajać się jej ogrodem - o i teraz właśnie "przyszło" moje dziecię, ciągnie mnie za szlafrok i jęczy Za tydzień Nina kończy roczek, ale czas leci!! Pozdrawiam Was gorąco niczym pogoda za oknem Może uda mi się jeszcze kogoś odwiedzić zanim wrócę do pracy, wiem, że spotkaniowo czynne jesteście
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 21:55, 21 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Och, jak miło, że udało Ci się skrobnąć aż tyle. Trzymaj się cieplutko. Dobrze, że dojrzałaś do odpuszczenia tego i owego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 07:05, 22 lip 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Mnie też było miło poczytać co u Ciebie, teraz będzie tylko lepiej
Trzymaj się cieplutko
____________________
Helen - Hortensjowo
Agatorek 11:31, 22 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Hej Kasiu :*. Trzymaj się dzielnie, ogród poczeka i my też
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasya 21:58, 23 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
Fajnie ze się odezwalas przy trójce maluchów to juz na nic czasu nie ma
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nicol21 20:51, 31 sie 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
hej, no to jeszcze parę miesiecy i będzie lepiej. a za rok to już w ogole spoczko. Choć moja młodsza to córunia mamuni i mimo że ma 2.5roku to lubi skupiać na sobie moją uwagę. Ale zaczyna rozumieć " daj mi chwilę"

Ogród poczeka i wydorośleje. Dzieci docenią kawałek trawnika więc nie urządzaj tych tetrisów za bardzo.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasia_CS 21:11, 25 wrz 2022


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wpadłam się przywitać, bo na więcej czasu brak

U nas wszelkiej maści choróbska - Nina już drugi raz w tym miesiącu problemy z uszami ma A w zeszłym tygodniu rotawirus, przeszło na Kaję po 2 dniach, a dziś się Kuba rozłożył i w sumie najmocniej go wzięło. Miałam wrócić 2 tyg temu do pracy, ale dzieci nie pozwoliły, a potem się okazało, że tam tyle się pozmieniało, że firma zamyka oddział i tylko do końca miesiąca działa. Więc jakby nie ma do czego wracać. Jutro przychodzę rozmawiać z kadrami, a raczej klepnąć wstępne ustalenia. Oby wszystko poszło po mojej myśli.


Ogrodowo stoję jak stałam-jedyny sukces, to przesadzenie peonii i to też tylko połowiczne, bo nie zabrałam wszystkich kłączy z tego miejsca oby przetrwały przyszły sezon.

no i pozdrawiam Was ciepło z zyczeniami zdrówka!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies