Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Efffa 11:54, 12 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
słodziak
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Kasia_CS 13:10, 12 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
a teraz bawiłam się po raz pierwszy w życiu w strzyżenie - tzn tylko trzeba bylo przywrocic ksztalt
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 13:12, 12 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przed:


I po:
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Flower1 13:15, 12 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Kasia_CS napisał(a)
Przed:


I po:

No prosze jaka zdolniacha Kasiu jakiś czas mnie nie było,przyleciałam popatrzeć jak tam Ci sie wiedzie w ogródku,widziałam ze byłas u Przemka
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Kasia_CS 13:34, 12 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Madziu, muszę Cie odwiedzic! nie nadążam ostatnio... na razie cofnelam się kilka stron od końca Twojego tematu i widzę, że masz pięknie..

Wlasnie się zastanawiam gdzie wsadzić peonię, bo wczoraj dostałam piękny egzemplarz od tesciowej. MOje w tym roku w ogole nie zawiązaly pąkow - tzn to ich w ogole pierwszy sezon u mnie po wsadzeniu ich w zeszlym roku do ziemi (dostalam wykopane od mamy i od tesciowej). Więc nie wiem, czy czegoś im brakowało, czy stanowisko złe.. choć "krzaki" wyrosły ladne.,. tylko bez pąków
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Tess 13:38, 12 cze 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kasia_CS napisał(a)


Chcialabym sobie zaprojektować ogrodek w jakims programie, bo na papierze jakos nie mam natchnienia czy moze raczej wyobrazni.

A ogroduję na Targówku A Ty?

Ja na Bemowie.

Projektować można, jesli posiada się dostateczną wiedzę na temat roslin, czyli ich docelowej wysokosci i objętości, pokroju, koloru, ba, gatunku choćby. Ja takiej wiedzy nie posiadałam (i nadal dość ograniczoną mam), dlatego ogród powstawał metodą prób i błędów.
Powodzenia
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
ag_zie 13:47, 12 cze 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Zdjęcie Brzdąca jest urocze
A cięcie dobrze wyszło
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Zana 22:39, 12 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jeju, jaka słodziuchna łapeczka. Jak ja tęsknię za tymi czasami! A ja z moim 12-latkiem dzisiaj na zakupach byłam, bo rośnie jak na drożdżach. I normalnie jak z babą: to nie, to też nie, mama no co ty!, nie będę tego nosił. Normalnie załamka. Powybierał same szare i czarne rzeczy, kurde co za wiek

Strzyżenie pierwsza klasa! A piwonie muszą być bardzo płytko posadzone, ok. 3 cm pod ziemią. Ja tak sadziłam i kwitną co roku. Nie będą kwitły jak są posadzone za głęboko.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 07:54, 13 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Z tymi peoniami to nie wiem kurcze.. bo inna sprawa, ze one nie lubią przesadzania i to też moze byc przyczyna, ze te klacza, ktore dostałam dopiero sie aklimatyzuja? A żeby było lepiej, to i u mamy i u teściowej w tym roku tez prawie wcale nie kwitly, a zawsze były obsypane kwiatami..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 08:11, 13 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aaaa, to może focha na coś miały
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies