Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

lojalna_ 09:08, 18 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witam się bardzo miło tutaj u Ciebie "))))

Mam taka propozycje Twój tytuł jest bardzo długi a Krok po kroku w tym natłoku to świetne jest i wystarczy zupełnie pomysł nad tym )))) buziaczki będę zsgladac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Makusia 09:17, 18 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jola:
specjalnie dla Ciebie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 16:23, 18 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
​Chce ogród "bylinowo-krzaczorowy"
Uwielbiam patrzeć na ogrody spod linijki, przystrzyżone, wypielęgnowane​ takie "wow", ale to do mnie nie pasuje
Ja jestem chaos- tajfun- raz dwa- już-teraz (gdybym dopadła bukszpan do przystrzyżenia, to z giganta zostałaby miniaturka). Więc ogród "śliczny i dystyngowany" byłby sprzeczny z moją naturą- chyba byśmy się pogryźli

Lubie zaplanowany nieład, czyli taki pozorny, ale jednak pod kontrolą- jak we fryzjerstwie
Chcę móc kwiatka zerwać do wazonu ale i chcę patrzeć, jak to rośnie, jak dojrzewa co roku.

Toszka - czy to coś zmienia? Czy już wiem, czego chcę ? Lepiej już naprawdę nie będzie....lepiej już określić się nie umiem
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
elmagra 18:49, 18 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 331
Witam się u Ciebie w ogrodzie. Lubię patrzeć jak powstają nowe ogrody - to mnie napawa nadzieją, że i u mnie kiedyś będzie fajny ogród.
Będę zaglądać.

No i ja też uważam, że u Ciebie fale, a nie linie proste.
____________________
Ela
Makusia 21:33, 18 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dziękuję za odwiedziny Elu i zapraszam często
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 08:07, 19 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dzień dobry,
wklejam miejsce na wiązu widziane z lotu ptaka (ptak był w łazience

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 08:09, 19 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wiem, wiem...trawa...koparka przejechała po niej 7 razy. Poza tym były wykopy w poszukiwaniu kabli energetycznych zasilających domofon i bramę....

Kółko= wiąz
żółte linie= rabata
czerwona linia= kamyczki i docelowo ciuradełko.

CO MYŚLICIE?

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:27, 19 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692

Tylko 2 rzeczy mi się rzuciły w oko - psi teren jest chyba bardzo widoczny z tarasu? i druga rzecz to drewutnia zajmująca cały chodniczek przy ścianie, czyli jak chcesz dojechać z taczkami to po trawie?


Tak, quasi kojec rzuca się dość mocno w oczy, ale nie było innego wyjścia. Pies tak kopał, że musi mieć kostką teren wyłożony- lepszego miejsca nie znalazłam. Po siatce mam nadzieję będą piąć się bluszcze, które póki co są malutkie, ale liczę, że zasłonią co nieco.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 15:15, 19 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
A co myślicie o czymś takim? Wiem, że dużo się nie różni od pomysłu Ani- a może się różni?
Jeżeli się nie różni, to znaczy tylko tyle, że Aniu świetną dałaś podpowiedź. Jeżeli różni się bardzo, to oznacza tyle, że jestem bardziej zielona, niż myślałam

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anbu 15:25, 19 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Marta weź to rozrysuj na kartce, bo z tego planu to jakoś słabo widać
Moim skromnym zdaniem ta rabata na podwyższeniu, ten murek jest oderwany od rzeczywistości. Albo będziesz konsekwentna i coś będziesz powtarzać w swoim ogrodzie z tego kamienia (może kolejne rabaty?). Albo tak pociągniesz linie rabat, że tą narożną rabatę jakoś wkomponujesz w całość.
Tak mi się wydaje. Może wypowiedzą się bardziej doświadczeni niż ja
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies