Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Evchen 10:11, 25 kwi 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ana napisał(a)
Evchen - jeszcze nie docinałam - planowałam w tym tygodniu, ale nie wiem czy się wyrobię...nie cięłam ich jesienią i teraz już zdecydowanie powinnam...

Dziękuję Aniu ja chyba teraz nie dam rady... dopiero w przyszłym tygodniu, a to może być za późńo
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Margarete 10:41, 25 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzieki Aniu, za odpowiedź, a ten pomysł z "postarzeniem" plastikowych donic też świetny, mam ich kilka ale nie uzywam... może jak je "postarze"... pochwale sie rezultatami. Pozdrawiam.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Joaska 14:41, 25 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aniu zdradź sposób jak przekonałaś M do staroci, mój jak widzi że cos tacham starego to dostaje od razu nerwa. Mam upatrzoną stara balie u teściów(taka cynkowana) ale on nawet nie chce słyszeć o tym żeby ją zabrac do domu a chciałm w niej zrobić mini ogródek ziołowy .
Wczoraj zmusiłam go wręcz do przywiezienia mi od babci stolika - taki kuchenny PRL-owski, teraz czeka mnie odnawianie go, bo jak nie to poleci na ognisko!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 16:20, 25 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ana, ja cię podziwiam, za talenty i pomysły, cudownie u ciebie to wyglada
a pomocnik i ogród też budzą zachwyt
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ana 17:37, 25 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Irenko - dziękuję

Joaśka - na początku M oponował, ale kiedy zobaczył jak starocie wyglądają po przerobieniu to z czasem się przyzwyczaił, potem zaakceptował, a teraz nawet czasem sam coś znosi i już nie protestuje na to co ja wynajdę Trzy lata temu takie krzesło było NIE DO POMYŚLENIA
jedyne, czego nie akceptuje nadal to to, że część rzeczy zalega w JEGO garażu

Gosiu - czekam na rezultaty prac - pokaż koniecznie

Evchen - ja tez nie wiem czy się nie spóźniłam, ale chyba zaryzykuję...

Dianka - wrażenia niezapomniane - fajnie, że już na starcie stare krzesło dostało kolejna fajną historię to jest w starociach najpiękniejsze

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Evchen 13:53, 26 kwi 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ana napisał(a)
Irenko - dziękuję

Evchen - ja tez nie wiem czy się nie spóźniłam, ale chyba zaryzykuję...


Aniu, a jak docinałaś tuje w pierwszym roku? czubki i przody? Coś mi świta, że jak obetnę czubek to pójdzie "wszerz", ale nie urośnie. To może tylko przody ciachnąć? da to coś?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Joaska 15:20, 26 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ana napisał(a)

Joaśka - na początku M oponował, ale kiedy zobaczył jak starocie wyglądają po przerobieniu to z czasem się przyzwyczaił, potem zaakceptował, a teraz nawet czasem sam coś znosi i już nie protestuje na to co ja wynajdę Trzy lata temu takie krzesło było NIE DO POMYŚLENIA
jedyne, czego nie akceptuje nadal to to, że część rzeczy zalega w JEGO garażu


Czyli jest szansa .....
Teraz tylko muszę się wykazać kreatywnością w odnowie stolika, krzeseł poszukuję
i może go przekonam bo mam u babci schowaną taka starą toaletkę jak mu się stolik spodoba to może i sam toaletkę przywiezie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Ana 13:54, 27 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Evchen napisał(a)

Aniu, a jak docinałaś tuje w pierwszym roku? czubki i przody? Coś mi świta, że jak obetnę czubek to pójdzie "wszerz", ale nie urośnie. To może tylko przody ciachnąć? da to coś?


Evchen - w pierwszym roku to ich nie cięłam, bo miały...jakieś 40-50 cm zaczęliśmy je ciąć dopiero jak miały ok 1,5 m i tylko czubki - nadal rosną w górę, ale wolniej (już mają ponad 2 m) i rozrastają się na boki ładnie

Asia - szansa jest zawsze - próbuj!!! Och pochwal się tą toaletka - uwielbiam stare toaletki, czuję się przy nich ja dama z minionej epoki
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
arcobaleno 14:14, 27 kwi 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ania - byłam wczoraj w naszej przychodni wojskowej przy białych koszarach a tam krzesełka "twoje" jak malowane No i pomalowane do tego na kolory tęczy - miętowe też wypatrzylam ))

Tyle dzis miałam planów ogrodowych a tu zimnica , że aż! W domu w kominku się pali to i przyjemnie się sprzątało, ale pora wyściubic nos na ogród

Krokusowa łączka była piękna, tulipany już Ci kwitną?
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Ana 16:59, 27 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Martuś, kurczę, miałam do Ciebie dzwonić Możemy się z Diana wprosić na herbatkę i zwiedzanie ogrodu??

Moje tulipany są tuż PRZED - mają już główki, ale jeszcze nie rozchylają - czekam!!!

A krzesełka w przychodni....tak szeptem powiem, że może parę z nich wkrótce do mnie trafi...ale ciiiiii.....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies